Novitus: 2100 drukarek na stacje Orlen

Udostępnij artykuł

Zarząd Novitus SA poinformował, że 9 lipca 2010 podpisany został aneks do umowy z dnia 27 października 2005 zawartej pomiędzy Novitus S.A. i PKN Orlen S.A. na dostawę drukarek fiskalnych. Zgodnie z aneksem spółka jest wiodącym dostawcą drukarek fiskalnych Delio Prime E wyposażonych w kopię elektroniczną, wraz z akcesoriami dla PKN Orlen S.A.

Zawarty aneks przedłuża umowę na okres 3 lat, tj. do dnia 27 października 2013, z tym że jeżeli na miesiąc przed wygaśnięciem umowy żadna ze stron nie złoży pisemnego oświadczenia o rezygnacji z dalszej kontynuacji umowy, będzie ona każdorazowo przedłużeniu na kolejny rok. Dostawy drukarek w ilości ok. 2100 sztuk realizowane będą na podstawie zamówień składanych przez PKN Orlen S.A. w okresie od III kwartału 2010 do końca I kwartału 2011. W okresie obowiązywania aneksu przewidywana wartość dostaw przekroczy 30 proc. wartości kapitału zakładowego spółki.

Delio Prime to nowa drukarka fiskalna w ofercie firmy Novitus. Jest urządzenie, łączące w sobie wszystkie poszukiwane przez wymagających użytkowników cechy: szybkość, niezawodność, funkcjonalność oraz nowoczesny design.
Drukarki fiskalne serii Delio zostały Laureatem XIX edycji konkursu Polskiego Godła Promocyjnego TERAZ POLSKA!

Drukarka fiskalna Delio Prime z powodzeniem może być stosowana na każdym stanowisku, na którym sprzedaż prowadzona jest z użyciem komputera. Jej szczególne cechy docenią jednak duże placówki, o szerokim asortymencie i bardzo wysokim obciążeniu punktu kasjerskiego. Wyjątkowe, nowoczesne wzornictwo drukarki przekona tych, którzy przywiązują dużą uwagę do wystroju wnętrza sklepu/punktu obsługi.

Wysoka wydajność drukarki Delio Prime, szybkość działania (prędkość wydruku 26 linii tekstu/s) i cicha praca zapewniają wysoki komfort obsługi klienta. Dzięki optymalizacji wydruków i zastosowaniu nowoczesnego, dwustacyjnego, termicznego mechanizmu drukującego Delio Prime jest urządzeniem o niskich kosztach eksploatacji. Dodatkowe złącze USB, które posiada Delio Prime to nowy standard komunikacji drukarek fiskalnych wprowadzony przez firmę Novitus.
Drukarka posiada wiele funkcji usprawniających działanie placówki handlowej.
Duży, czytelny, 4-liniowy wyświetlacz w kolorze niebieskim wyświetla dokładne informacje o sprzedawanych towarach, kwotach oraz innych operacjach prowadzonych na stanowisku kasjerskim. Delio Prime wspiera również akceptację kart płatniczych oraz umożliwia wykorzystanie jej w systemach kart stałego klienta. Szeroka gama wydruków niefiskalnych, w tym możliwość drukowania kodów kreskowych pozwala na wykorzystanie drukarki do wielu innych operacji wspomagających sprzedaż.

 

Opublikowano: 12.07.2010
Aktualizacja: 12.07.2010