Nowa akcja lojalnościowa sieci Moya

Udostępnij artykuł
Nowa promocja ma zachęcić uczestników do aktywnego, wiosennego wypoczynku. Pomóc w tym mają piłki, torby i plecaki oraz akcesoria sportowe marki Penn, które klienci mogą zdobyć dokonując zakupów na stacjach Moya. Ambasadorką akcji jest Alicja Grabka, reprezentantka Polski w piłce siatkowej.

Nowa akcja promocyjna – Moya Aktywnie – skierowana jest do wszystkich, którzy lubią aktywnie spędzać czas. Zakupy na stacjach Moya dają możliwość zebrania całej kolekcji piłek sportowych i akcesoriów turystycznych marki Penn. Ambasadorką akcji lojalnościowej Moya Aktywnie została Alicja Grabka, reprezentantka Polski w piłce siatkowej kobiet oraz zawodniczka E.Leclerc Radomka Radom, którego sponsorem jest sieć stacji paliw Moya.

Wśród produktów objętych promocją znajdziemy piłki do koszykówki, siatkówki i piłki nożnej – szczególnie atrakcyjne dla dzieci i młodzieży, wysokiej jakości plecak turystyczny oraz torbę na ramię oraz akcesoria: okulary sportowe, pompkę rowerową i modny worek sportowy. W czasie promocji stacje paliw Moya będą oferowały produkty promocyjne z rabatem aż do 77 proc.

– Konsekwentnie rozwijamy ofertę promocyjną na naszych stacjach, by dostarczyć klientom dodatkowych powodów do wizyt na Moya. Produkty marki Penn doskonale sprawdzą się w okresie wiosenno–letnim, dając impuls do wybrania aktywnego sposobu spędzania wolnego czasu – mówi Monika Ostaszewska, marketing manager Moya.

By uzyskać rabat na zakup produktów z kolekcji Moya Aktywnie należy skompletować 6 naklejek na karcie kolekcjonerskiej. 1 punkt w postaci naklejki można dostać za każde 50 zł wydane na dowolny rodzaj paliwa lub za 10 zł wydane na zakup produktów z Caffe Moya lub z logo Moya. Promocja trwa do 2 lipca 2019 roku lub do wyczerpania produktów z kolekcji na danej stacji.

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
LUTY-MARZEC 2019
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

 

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 03.04.2019
Aktualizacja: 03.04.2019