Nowa akcja promocyjna Shell

Udostępnij artykuł

Uczestnicy kursu otrzymają certyfikat ukończenia Suzuki Shell Moto Szkoły. W trakcie zajęć posiadacze motocykli będą mogli doskonalić swoje umiejętności i poprawić technikę jazdy pod okiem wykwalifikowanych instruktorów.

Zajęcia odbywają się w 8-12 osobowych grupach w soboty lub w niedziele na terenie całego kraju i mają charakter jednodniowego szkolenia.

Kurs przeznaczony jest zarówno dla doświadczonych, jak i początkujących motocyklistów – jego przebieg dostosowywany jest do poziomu umiejętności uczestników. Celem szkolenia jest wypełnienie luki w systemie kształcenia kierowców. Instruktorzy uczą efektywnej i bezpiecznej jazdy motocyklem poprzez praktyczne ćwiczenia, takie jak: pokonywanie zakrętów, manewrowanie, omijanie przeszkód oraz awaryjne hamowanie.

Program skoncentrowany jest na jeździe szosowej, ale również użytkownicy enduro znajdą w nim wiele przydatnych elementów techniki jazdy. Na koniec szkolenia, każdy z uczestników otrzyma certyfikat.
Szkolenia odbywają się w grupach 8-12 osobowych, a zapisy według kolejności zgłoszeń prowadzą autoryzowani dealerzy Suzuki.

Shell posiadał na koniec 2009 roku, według danych POPiHN 381 stacji na terenie Polski. Tym samym zajmuje on drugie miejsce wśród zagranicznych koncernów, tuż za BP, pod względem liczby stacji w naszym kraju.

W Polsce na koniec ubiegłego roku funkcjonowało 6 716 stacji paliw, z czego blisko połowa – ok. 3 200 należało do niezależnych operatorów, a 490 należało do niezależnych sieci. Stacje koncernowe stanowiły 3 386, z czego koncerny krajowe posiadały 2 074 stacji, a zagraniczne 1 312 obiektów.

Największym operatorem stacji działającym na polskim rynku jest niezmiennie PKN Orlen – koncern posiadał na koniec 2009 roku 1747 obiektów, z czego 424 działało pod logo Bliska.

Opublikowano: 14.04.2010
Aktualizacja: 14.04.2010