Nowa linia batonów funkcjonalnych od E. Wedel

Znany producent słodyczy, aby ułatwić konsumentom dokonywanie dobrych wyborów żywieniowych stworzył linię batonów “Tak Prosto”, które są naturalnym źródłem magnezu, błonnika i tłuszczów nienasyconych, i stanowią idealną propozycję pysznych przekąsek. Na bazie wedlowskiej gorzkiej czekolady i sezamu opracowano pięć wariantów smakowych. Sięganie po funkcjonalne smakołyki nigdy wcześniej nie było tak proste.

Dbanie o prawidłowo zbilansowaną dietę nie musi być skomplikowane – udowadnia E. Wedel i wprowadza nową linię batonów funkcjonalnych. Na pierwszym miejscu w składzie batonów „Tak Prosto” występują miazga kakaowa i sezam. Zawarte w batonach składniki odżywcze takie jak: magnez, błonnik, nienasycone kwasy tłuszczowe pełnią również określone funkcje prozdrowotne.

Pięć prostych składów

W ramach nowej marki stworzono pięć różnych batonów. Podstawą dwóch wariantów jest sezam, który charakteryzuje się naturalnie wysoką zawartością tłuszczów nienasyconych. Konsumenci mogą wybierać między wariantami „Tak Prosto”: sezam ze słonecznikiem i miodem oraz sezam z dynią i miodem.

Dla amatorów gorzkiej wedlowskiej czekolady przygotowano natomiast trzy opcje smakowe. Dwie stanowią propozycję dla osób ceniących nieco delikatniejszy smak czekolady, a dzięki zawartym składnikom są naturalnym źródłem błonnika: gorzka czekolada z orzechami i kulkami zbożowymi z 56 proc. w kakao w czekoladzie oraz gorzka czekolada z żurawiną i quinoą z 56 proc. kakao w czekoladzie.

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
NAJBARDZIEJ PRAKTYCZNE, NOWOCZESNE I NIEZALEŻNE
CZASOPISMO BRANŻY STACJI PALIW
> link do aktualnego numeru <

Kolejna odsłona linii została stworzona dla zwolenników nieco mocniejszego smaku gorzkiej wedlowskiej czekolady i jest naturalnym źródłem magnezu i błonnika: gorzka czekolada ze śliwką i musli z 80 proc. kakao w czekoladzie.

Linia batonów „Tak Prosto” to nasza odpowiedź na trend żywności funkcjonalnej i propozycja dla osób, które w pędzącej codzienności nie chcą rezygnować ze zdrowia i smaku. Świat wokół stał się dziś bardzo skomplikowany, jedzenie również. Mając świadomość, że najlepsze rozwiązania to te najprostsze, stworzyliśmy przekąski o jasnym składzie i funkcjach prozdrowotnych – opowiada Magdalena Kołodziejska, kierownik komunikacji marketingowej Lotte Wedel.

Czytelne opakowania

Opakowania nowych batonów zostały zaprojektowane tak, aby konsumenci z łatwością odnaleźli na nich informacje o składzie. Dzięki oświadczeniom umieszczonym na etykiecie, konsumenci poznają również funkcje prozdrowotne pełnione przez dany składnik, np.: magnez przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia. Na opakowaniach znajduje się też informacja o wielkości porcji produktu, która daje efekt, o którym mówi oświadczenie.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.