Nowa myjnia BKF w miejscowości Kościan

Udostępnij artykuł

Nowa myjni składa się z czterech stanowisk mycia bezdotykowego wykonanych w technologii kontenerowej.

– Kolejne zrealizowane projekty we współpracy z Auto-Spa to dowód na to, że myjnie bezdotykowe produkcji BKF cieszą sie niesłabnącym zaufaniem klientów i inwestorów. Wysoka jakość zastosowanych komponentów, perfekcyjne wykonanie oraz nowatorska myśl techniczna – dzięki własnemu działowi projektowania – sprawiają, że liczba klientów będących zainteresowanych produktami BKF Myjnie ciągle wzrasta – informuje firma.

– Nowo otwarta myjnia w Kościanie, to przede wszystkim zbiór nowoczesnych autorskich rozwiązań; zastosowanie innowacyjnego systemu Net Control sprawia, że wartą wiele set tysięcy złotych, skomplikowana aparaturą możemy kierować z poziomu telefonu komórkowego. Wszystko po to, aby spełnione zostały wysokie wymagania klientów wobec myjni, a inwestorzy mogli się długo cieszyć sprawną i przynoszącą regularne zyski inwestycją – informuje BKF.

Auto-Spa to pierwszy w Polsce operator myjni bezdotykowych budujący obiekty pod własną marką i należący do jednego właściciela. Dzięki nieustającej ekspansji wynikającej z pozyskiwania nowych lokalizacji pod myjnie, Auto-Spa jest niekwestionowanym liderem w tworzeniu własnej grupy myjni.

Podpisane umowy z dużymi sieciami handlowymi (Tesco – 79 umów, kolejne czekają do podpisu) daje gwarancję na jak najlepsze rozlokowanie myjni Auto-Spa, co zapewnia klientom wygodę i łatwy dostęp do myjni. Auto-Spa prowadzi również rozmowy z koncernami paliwowymi upatrując w tej grupie szansę na powiększenie obszaru działalności.

Opublikowano: 15.07.2010
Aktualizacja: 15.07.2010