Nowa myjnia w Radzyniu Podlaskim

Udostępnij artykuł

Szczotki do mycia pojazdów znajdujące się na myjni wykonano z miękkiej pianki, a nie z żyłek. Po umyciu samochodu firma zaproponowała klientom odkurzanie gratis.

W budynku, gdzie swoją siedzibę ma firma Auto-Hit – właściciel myjni, zlokalizowano także serwis samochodowy, sklep z częściami oraz wulkanizację. Klient oczekujący na naprawę swojego auta będzie mógł wygodnie usiąść na kanapie, poczytać gazetę i napić się kawy. W każdej chwili sprawdzi też, co dzieje się z jego samochodem. Zakupiony w tutejszym sklepie olej silnikowy zostanie wymieniony za darmo – informuje portal iledzisiaj.pl.

Chociaż firma Auto-Hit już działa, to uroczyste otwarcie Auto-Hitu odbędzie się w najbliższą środę, 18 sierpnia 2010 r. o godz. 10.00. Dodatkową atrakcją jest fakt, że pięć pierwszych osób, które podczas mycia samochodu powiedzą hasło: iledzisiaj.pl, za usługę zapłacą 50 procent taniej.

W Polsce funkcjonuje ponad cztery tysiące myjni samochodowych, z czego nieco ponad tysiąc stanowią tzw. myjnie bezdotykowe. Również około tysiąca stanowią myjnie ręczne.

Największy jednak udział w rynku mają myjnie automatyczne, jest ich ponad dwa tysiące, przy czym zdecydowaną większość urządzeń automatycznych stanowią myjnie portalowe. Urządzenia tunelowe, ze względu na koszty inwestycji stanowią niewielki udział w liczbie myjni.
 

 

 

Opublikowano: 13.08.2010
Aktualizacja: 13.08.2010