Nowa odsłona programu Slovnaft Partner

Udostępnij artykuł
W ramach Programu Slovnaft Partner sieć umożliwia partnerom wdrożenie pełnej wizualizacji stacji paliw. Projekt miał już swoją premierę na polskim rynku.

Stacja Slovnaft Partner w Piekarach Śląskich, należąca do firmy Viva Inwestycje, to pierwszy obiekt w Polsce, gdzie zastosowano całościowy projekt wizualizacji stacji paliw według nowej koncepcji Slovnaft Partner.

Na stacji znajduje się pierwszy w Polsce Coffee Corner – kącik kawowy, gdzie można delektować się pyszną kawą, a w Bistro Corner spróbować przekąsek na ciepło.

– Naszym celem jest przekonanie Partnerów, jak istotną rolę w działalności stanowi obecnie oferta kawowo-gastronomiczna i zachęcenie ich do rozbudowy właśnie tej kategorii. Między innymi z tego względu od trzech lat poszczególne spółki należące do Grupy MOL z sukcesem wprowadzają zunifikowany koncept gastronomiczny pod nazwą Fresh Corner – tak opisywała plany sieci Slovnaft na łamach publikacji „Stacje Paliw – Sprzedaż Detaliczna – Raport 2018” Katarzyna Mazurek, sales manager Slovnaft Partner w Polsce.

– Obecnie w 10 krajach Europy środkowo-wschodniej działa ich już prawie 600. Korzystając z tych doświadczeń, jesteśmy w trakcie przygotowywania lokalnego odpowiednika, skierowanego do stacji partnerskich. Równocześnie, negocjujemy dla naszych Partnerów korzystne warunki w zakresie dostaw produktów spożywczych, małej gastronomii, kawy, jak również urządzeń do wyposażenia kącika gastronomicznego, wybierając rekomendowanych dostawców – ujawniła w tym samym tekście Kataryna Mazurek.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 18.04.2019
Aktualizacja: 23.04.2019