Nowa promocja na stacjach Star

Udostępnij artykuł

Program dostępny jest dla kierowców posiadających telefon iPhone. Specjalna aplikacja pozwala na wyszukanie danej stacji za pomocą kodu pocztowego. Można również znaleźć stacje na planowanej trasie, a wyniki zostaną przedstawione za pomocą mapy.

Po zarejestrowaniu się użytkownicy aplikacji mogą być informowani o aktualnych cenach paliw na konkretnej stacji Star.

Jak twierdzą przedstawiciele koncernu, rozwiązanie spotkało się z bardzo dobrym przyjęciem ze strony klientów, którzy dzięki programowi mogą łatwo dotrzeć do wybranej stacji Star oraz poznać ceny paliwa przed przyjazdem pod dystrybutor.

Orlen Deutschland jest częścią Grupy Kapitałowej PKN Orlen. Niemiecka spółka kontroluje ponad 500 stacji paliw działających na rynku niemieckim, z czego na koniec 2009 roku 484 obiekty działały pod marką Star.

Orlen posiada największą w Europie Centralnej sieć stacji paliw zlokalizowaną w Polsce, Niemczech, Czechach i na Litwie. Wg danych Polskiej Organizacji Przemysłu i Handlu Naftowego PKN Orlen ma najliczniejszą sieć stacji paliw w Polsce – koncernu należy 1747 obiektów, działających pod logo Orlen i Bliska na terenie całego kraju.

Płocki koncern stale rozwija sieć sprzedaży detalicznej. W pierwszych kwartale tego roku w Grupie Orlen uruchomiono 4 nowe stacje paliw (3 w Polsce i 1 w Niemczech) oraz ukończono modernizację 9 stacji (6 w Polsce, 1 w Niemczech i 2 w Czechach).

Opublikowano: 12.07.2010
Aktualizacja: 12.07.2010