Nowa promocja PetroConsulting

Udostępnij artykuł

Promocja dotyczy dwóch rodzajów oprogramowania: lokalnego i internetowego: programowanie pozwalające na pełną obsługę sond pomiarowych i zzujników wycieku – działające lokalnie na stacji paliw – PetroManager MP. Rabat od cen cennikowych będzie wynosić 10 proc. od wartości ceny. Natomiast oprogramowanie pozwalające na pełną obsługę sond pomiarowych i czujników wycieku – z dowolnego miejsca przez internet -PetroManager MP-NET będzie objęte rabatem od cen cennikowych w wysokości 20 proc. Promocja zaczęła się w sierpniu bieżącego roku i potrwa przez trzy miesiące czyli do 31.10.2010 roku.

PetroManager MP to aplikacja napisana jako usługa, czyli program działający niejawnie (nawet przy całkowicie czystym pulpicie), w sposób całkowicie automatyczny, wykonujący swoje zadania bez jakiejkolwiek ingerencji użytkownika. Zapewnia to nieprzerwane działanie i bezpieczeństwo danych.

PetroManager MP-NET jest to system umożliwiający zdalne, poprzez internet, zarządzanie paliwem, oferując wgląd w pracę systemu kontrolno-pomiarowego, a w tym zdalną kontrolę dostaw, aktualnych stanów i rozchodu paliw. PetroManager MP-NET składa się z modułu lokalnego "MP" (instalowanego na stacji paliw) oraz modułu internetowego w postaci serwera www "NETSerwer". Użytkownik, z dowolnego miejsca, logując się w Systemie poprzez stronę www i otrzymuje dostęp do zebranych informacji.
 

 

Opublikowano: 27.08.2010
Aktualizacja: 27.08.2010