Nowa stacja Circle K w Korzeńsku

Udostępnij artykuł

Sieć stacji Circle K powiększyła się o kolejny punkt na mapie Polski. Nowo otwarta stacja paliw znajduje się w Korzeńsku, w pobliżu drogi ekspresowej nr 5, niecałe 10km od Rawicza. Stacja została wyposażona zgodnie z nowym konceptem Circle K – Horizon.

Stacja Circle K w Korzensku
Stacja Circle K w Korzeńsku

Sieć Circle K to 393 stacje paliw w całej Polsce. Teraz podróżni będą mieli okazję zatankować i zrobić przerwę w podróży na najnowszej stacji franczyzowej Circle K otwartej w Korzeńsku, przy ul. Wrocławskiej 25.

Oferta stacji w Korzeńsku

Dla klientów są dostępne różne rodzaje paliw: miles®95, milesPLUS®95, miles® Diesel, a także LPG i AdBlue. Na stacji jest także myjnia oraz odkurzacz, natomiast dla użytkowników pojazdów ciężarowych przygotowano stanowiska tankowania Truck Diesel. Stacja jest czynna przez całą dobę i została wyposażona zgodnie z konceptem Horizon, wprowadzającym nowoczesny wystrój, dzięki któremu klienci będą mieli okazję skorzystać z oferty gastronomicznej i napić się aromatycznej kawy lub po prostu odpocząć w nowej przestrzeni.

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
– LISTOPAD-GRUDZIEŃ 2022 –
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

Stacja Benzynowa & Convenience Store

Stacja w Korzeńsku to nie tylko paliwa

W rozbudowanej części gastronomicznej dostępna jest wyjątkowa oferta przekąsek, w tym także hot dogi na bazie tradycyjnych polskich kiełbasek pochodzących od rodzimych dostawców. Dla wegan, a także miłośników roślinnych produktów, przygotowano Vegan Hot Doga.
Do hot doga sprawdzi się kawa, a ta „Z mocą pomagania” wspiera dodatkowo Fundację Dajemy Dzieciom Siłę oraz prowadzony przez nią telefon zaufania dla dzieci i młodzieży. Do 20.02. kupując kawę na stacjach Circle K, można wspomóc ten szczytny cel, gdyż 10% zysku ze sprzedaży kaw z kartą EXTRA, zostanie przekazane na dalszą działalność telefonu zaufania 116 111.

Tankuj i płać w aplikacji

Mając na uwadze styl podróżowania klientów stacji, którym szczególnie zależy na szybkim tankowaniu, na wszystkich stacjach Circle K, w tym w najnowszym obiekcie w Korzeńsku, wprowadzono możliwość płatności z poziomu aplikacji. Zakładając konto w aplikacji, oprócz płatności mobilnych konsument zyskuje również dostęp do programu lojalnościowego Circle K EXTRA. Aplikacja Circle K jest dostępna w sklepach Google Play i App Store.

źródło: Circle K

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Autor: Petrolnet
Opublikowano: 07.02.2023
Aktualizacja: 07.02.2023