Nowa stacja E100 w Świecku

Udostępnij artykuł

W styczniu 2024 roku firma E100 otworzyła nową stację paliw. Stacja znajduje się tuż obok przejścia granicznego i autostrady A2 na terenie Portu Świecko (Świecko 39).

e100 logo petrolnet

Nowopowstała stacja to zwiększenie możliwości obsługi klientów przez firmę E100 bowiem na terenie Portu Świecko funkcjonuje już stacja paliw pod marką E100. Obie stacje paliw są w stanie obsłużyć ok. 2600 samochodów na dobę. Do dyspozycji klientów jest razem 18 stanowisk do tankowania zaopatrzonych w szybkie pompy (130 litrów/minutę). Na każdym stanowisku możliwość zatankowania AdBlue. Dystrybutory posiadają długie węże, które pozwalają zatankować wszystkie zbiorniki bez konieczności przemieszczania pojazdu. Oprócz klasycznych terminali płatniczych firma E100 umożliwia na obu stacjach korzystanie z tzw. tankowania online przy użyciu aplikacji E100 Mobile (z włączoną funkcją E100 Mobility).

Obserwowaliśmy od dłuższego czasu, że zdarzały się kolejki na naszej stacji na terenie Portu Świecko i dostawaliśmy też takie sygnały od naszych klientów. Jestem przekonany, że po otwarciu nowej stacji ten problem zniknie, a naszych klientów zapraszamy do nowej lokalizacji. Łatwo ją znaleźć i, już na terenie Portu Świecko, kierować się tablicami najazdowymi. Obie stacje są zresztą obok siebie (w odległości ok. 300 metrów) – mówi Dmytro Ananskyi, zastępca kierownika działu współpracy z dostawcami.

Nowa stacja E100 jest w sieci stacji paliw Power Max

Na klientów E100 czeka całe zaplecze Portu Świecko: darmowy parking, restauracja, toalety, prysznice, pralnia, supermarket spożywczy, sklep motoryzacyjny, myjnia samochodowa/myjnia TIR, salon fryzjerski, wulkanizacja, kantor.

Stacja Benzynowa & Convenience Store
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

SB CS okladka

źródło: E100

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Opublikowano: 31.01.2024
Aktualizacja: 31.01.2024