Nowa stacja Moya w Małopolsce

Udostępnij artykuł
Sieć Moya rozwija się w Małopolsce – w Chabówce (gmina Rabka-Zdrój) otwarto kolejną stację paliw w niebiesko-czerwonych barwach. Jest to 31. stacja w tym województwie i 348. lokalizacja w Polsce. Właścicielem tego punktu jest Anwim, operator sieci stacji paliw Moya.

Stacja paliw Moya w Chabówce zlokalizowana jest przy drodze krajowej nr 47, na trasie Myślenice-Nowy Targ. Jest to placówka działająca całodobowo przez 7 dni w tygodniu. Kierowcy mogą zatankować tu benzynę bezołowiową 95 i 98, olej napędowy – w tym jego wzbogaconą wersję ON Moya Power oraz LPG. Stacja dostosowana jest do obsługi zarówno ruchu tranzytowego, jak i lokalnego.

Niewątpliwymi atutami stacji Moya w Chabówce są przestronny sklep i koncept gastronomiczny Caffe Moya. Atrakcyjne promocje i duża dostępność towarów sprawiają, że stacje Moya są często wybierane jako miejsce na zrobienie zakupów na dalszą drogę, ale również na uzupełnienie domowych zapasów. W strefie Caffe Moya kierowcy mogą odpocząć, dodać sobie energii smaczną kawą, zjeść w komfortowych warunkach, sprawdzić e-maile korzystając z ogólnodostępnej sieci WiFi. Oprócz przekąsek dostępnych w standardowym menu Caffe Moya, stacja paliw w Chabówce serwuje wypiekaną na miejscu pizzę w różnych wariantach smakowych oraz przyrządzane na miejscu kanapki i burgery. Dla miłośników hot dogów oraz zapiekanek posiada szeroki wybór wariantów i smaków.

Do końca listopada br. na stacji Moya w Chabówce można kupić hot doga z parówką szynki w promocyjnej cenie – 3,99 zł.

Na stacji w Chabówce akceptowane są karty flotowe: Moya Firma, UTA, DKV, Eurowag, CRT Partner, Diesel 24, E100 i IQ. Klienci biznesowi, którzy posiadają przynajmniej jeden firmowy samochód, mogą skorzystać z oferty programu Moya Firma – uzyskując dobre ceny i proste rozliczanie z użyciem aplikacji mobilnej. Sprzedaż płynu AdBlue odbywa się w pojemnikach. Na stacji dostępne są kompresor, Paczkomat InPost oraz kolektura Lotto.

STACJE PALIW – SPRZEDAŻ DETALICZNA – RAPORT 2021
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 28.10.2021
Aktualizacja: 29.10.2021