Nowa stacja paliw Moya w województwie świętokrzyskim

Udostępnij artykuł

Sieć Moya powiększyła się o kolejną stację paliw w województwie świętokrzyskim. To franczyzowy obiekt z paliwem, sklepem wielobranżowym oraz kącikiem gastronomicznym Caffe Moya.

moya ostrowiec swietokrzyski

Moya jest najszybciej rosnącą siecią stacji paliw w kraju. Niebiesko-czerwone punkty obecne są we wszystkich województwach – przy głównych trasach tranzytowych, drogach lokalnych, w miastach i mniejszych miejscowościach. Stacje działające w ramach sieci spełniają najwyższe standardy obsługi, a jakość paliwa monitorowana jest przez niezależne laboratorium J.S. Hamilton Poland i potwierdzona certyfikatem TankQ.

Stacja Benzynowa & Convenience Store
>> kliknij, aby się zapoznać się z BEZPŁATNYM pełnym wydaniem <<

SB CS okladka

Gdzie nowa stacja?

Położona na trasie Opatów-Bałtów stacja paliw Moya w Ostrowcu Świętokrzyskim działa 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Dobra lokalizacja na terenie okręgu przemysłowego, dostęp do punktu z obu kierunków oraz szeroka oferta sprawiają, że stacja może liczyć na wielu lokalnych i tranzytowych klientów.

Co w ofercie?

Punkt Moya w Ostrowcu Świętokrzyskim oferuje benzynę 95 i 98, olej napędowy w wersji standardowej i premium oraz LPG. Stacja posiada także wielobranżowy sklep, w którym można zaopatrzyć się zarówno w produkty pierwszej potrzeby, jak i specjalistyczny asortyment motoryzacyjny. Znajduje się tu również klimatyczna Caffe Moya z szerokim wyborem ciepłych i zimnych napojów oraz świeżych posiłków i przekąsek.

Stacja dostosowana jest do obsługi ruchu ciężarowego i oferuje takie udogodnienia dla kierowców TIR, jak szybki wlew diesla, podjazd, parking na 8 miejsc oraz płyn AdBlue z pojemnika. Dodatkowo, zmotoryzowani mogą skorzystać z kompresora i odkurzacza.

Promocja z okazji otwarcia

Przy każdym otwarciu nowej stacji, sieć Moya przygotowuje specjalne promocje. Na stacji w Ostrowcu Świętokrzyskim, od 16 do 22 maja klienci mogą liczyć na atrakcyjne zniżki na paliwo oraz wybrane produkty z oferty sklepu i Caffe Moya.

źródło: Anwim

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Opublikowano: 17.05.2024
Aktualizacja: 17.05.2024