Nowe firmy dołączają do Polskiej Organizacji Gazu Płynnego

Udostępnij artykuł

Od 1 lipca do Polskiej Organizacji Gazu Płynnego dołączą kolejne dwie firmy. Decyzję o włączeniu nowych podmiotów do Organizacji podjęło prezydium POGP.

POGP logo

Prezydium Polskiej Organizacji Gazu Płynnego podjęło uchwały o przyjęciu z dniem 1 lipca dwóch nowych firm członkowskich:

  • GT GROUP (Gaztron Ukraine LLC) – to polska spółka ukraińskiej grupy dystrybucyjnej, która przed inwazją rosyjską odpowiadała za 6% 🇺🇦 rynku LPG, wykorzystując m.in. 2 własne terminale przeładunkowe.
  • ITGAS Inter Tech Gas – to dostawca komponentów do stacjonarnych instalacji LPG, m.in. pomp, mikserów LPG, reduktorów, parowników i systemów detekcji gazów.

Członkami Organizacji są jednostki produkcyjno-handlowe, zajmujące się zakupem, rozlewem i dystrybucją gazu skroplonego LPG, a także produkcją i obrotem urządzeniami służącymi do jego transportu, magazynowania i eksploatacji. Od lutego 2020 r. przedmiotem aktywności analitycznej POGP jest również skroplony gaz ziemny LNG. POGP należy do Światowej Organizacji Gazu Płynnego (WLPGA) oraz Liquid Gas Europe.

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
– MARZEC-KWIECIEŃ 2023 –
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

Stacja Benzynowa marzec kwiecien okladka tekst

źródło: POGP

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Opublikowano: 29.06.2023
Aktualizacja: 29.06.2023