Nowe kanapki Food Point na stacjach paliw Amic Energy

Udostępnij artykuł

Na stacjach Amic Energy pojawiło się nowe, letnie menu. Do oferty trafiły cztery nowe kanapki Food Point.

Nowe smaki tost fosette amic

Dostępna na wybranych stacjach paliw Amic Energy oferta Food Point ma już swoje stałe grono wielbicieli. Kanapki przygotowywane codziennie, z wypiekanego na miejscu pieczywa, mogą być przekąską dla wszystkich podróżujących, zarówno tych udających się w dłuższą podróż, jak również tych, którzy zatrzymują się na stacji, w drodze do pracy, czy szkoły.
Menu Food Point wzbogacone zostało o cztery nowe propozycje. Chrupiące tosty, w dwóch odsłonach: szynka ser oraz ser z dodatkiem słodkiego kiszonego ogórka podawane na ciepło. Nowością jest także kanapka z bułką Fossette z pesto, grillowanym kurczakiem i rukolą. Uzupełnieniem oferty jest również bagietka z pastą jajeczną i świeżym szczypiorkiem, która może być alternatywą dla wegetarian.

W ofercie stacji paliw Amic Energy, nadal dostępne będą dotychczasowe klasyki, jak kanapka z szynką i serem, bagietka z jajkiem, bagietka z salami oraz ciesząca się dużym zainteresowaniem przez cały rok – kanapka wiosenna z rzodkiewką i szczypiorkiem.

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
– MARZEC-KWIECIEŃ 2023 –
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

Stacja Benzynowa marzec kwiecien okladka tekst

Nowości Food Point w ofercie Amic Energy są znakomitym rozwiązaniem dla tych, którzy mają chwilę na dłuższą przerwę w trasie i apetyt na coś ciepłego. Kolejne nowości już wkrótce!
Rozszerzona oferta kanapek Food Point przygotowywanych na miejscu jest dostępna na wybranych stacjach.

źródło: Amic Energy

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Opublikowano: 05.07.2023
Aktualizacja: 11.07.2023