Nowe menu śniadaniowe w Caffe Moya

Sieć stacji paliw Moya nieustannie rozwija koncept gastronomiczny Caffe Moya. Do standardowego menu, na które składają się przede wszystkim kawa, hot dogi czy zapiekanki, dołączyły specjalne zestawy śniadaniowe. Oprócz tego, na najbardziej głodnych czekają powiększone hot dogi z kiełbasą, a na miłośników słodkości czekoladowe brownie z orzechami pekan i muffiny czekoladowe.
Pożywne śniadania…

Na wybranych stacjach Moya klienci mogą skorzystać z nowego menu śniadaniowego. Składają się na nie ciabatty lub zapiekanki z omletem i bekonem oraz kawa w promocyjnej cenie. Zestawy oferowane są przez siedem dni w tygodniu w godzinach między 6 a 11. Menu śniadaniowe można skosztować na 25 stacjach sieci Moya. Sukcesywnie oferta będzie rozszerzana na pozostałe stacje sieci.

– Poszerzając menu w Caffe Moya wsłuchujemy się w opinie naszych klientów, którzy oczekują smacznych, pożywnych i wysokiej jakości produktów na stacjach paliw. Dlatego, oprócz standardowego menu na naszych stacjach, klienci mogą spróbować także produktów z pieca – pizzy lub zapiekanki. Prowadzimy także pilotaż zestawów dla dzieci, a teraz prezentujemy nowe menu śniadaniowe. Zapraszamy na wybrane stacje naszej sieci na degustacje – mówi Agata Stanicka, zastępca dyrektora ds. operacyjnych w Anwim.

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
– WRZESIEŃ 2019 
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <
…i porcje dla najgłodniejszych

Kolejną nowością na stacjach Moya są mega hot dogi z kiełbasą o wadze aż 130 gram. Nowych hot dogów można spróbować już na ponad połowie stacji sieci Moya. Docelowo oferta będzie dostępna na wszystkich obiektach wyposażonych w koncept gastronomiczny Caffe Moya.

– Oprócz tego, klienci odwiedzający którąkolwiek z naszych stacji mogą spróbować czekoladowego muffina marki Wedel, który w zestawie z kawą dostępny jest w promocyjnej cenie. Co więcej, z końcem listopada pojawi się jeszcze więcej słodkich przekąsek. Niebawem zapraszamy na drożdżówki w dwóch wariantach – z serem oraz jagodami – podkreśla Agata Stanicka.

Drożdżówki również będą dostępne w promocyjnej cenie w zestawie z dowolną kawą.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.