Nowe odmrażacze do szyb i zamków

Udostępnij artykuł

Środek do otwierania zamków jest łatwy w aplikacji i, jak zapewnia producent – jest całkowicie bezpieczny dla samochodu. Produkt zawiera dodatkowo środek konserwujący, który chroni odmrażane powierzchnie.

Odmrażacz z kolei usuwa lód i szron z szyb samochodowych, reflektorów, lusterek i wszelkich szklanych powierzchni. W przypadku ekstremalnie niskich temperatur, producent radzi użyć szmatki, by usunąć wszelkie pozostałości. Produkt również odtłuszcza szyby, zapobiega ponownemu zamarzaniu wody oraz gromadzeniu się zanieczyszczeń, pozostawiając przy tym przyjemny, delikatny zapach.

Achtel Sp z o.o. to firma o profilu handlowo – produkcyjno – dystrybucyjnym, która rozpoczęła swoją działalność w 1990 r. Obecnie przedsiębiorstwo zatrudnia ok. 170 pracowników. W 1994 r. firma podpisała umowę z Rafinerią Gdańską S.A., a następnie z Rafinerią Nafty Jedlicze. Od 1997 r. Achtel produkuje płyny do spryskiwania szyb samochodowych oraz konfekcję wyrobów innych marek. W 2000 r. firma rozbudowała gamę płynów samochodowych oraz kosmetyków pod własną marką „Pan Samochodzik” i „Edel”. Poza tym Achtel posiada własne obiekty produkcyjne, handlowe i magazynowe o łącznej powierzchni użytkowej ponad 13 000 m2. Współpracuje z krajami Unii Europejskiej, Ukrainą i Skandynawią.

Opublikowano: 09.09.2010
Aktualizacja: 09.09.2010