Nowe pawilony sklepowe na stacjach Orlen

Udostępnij artykuł

Zamówienie dotyczy wykonania pawilonów o standardowych projektach w różnych formatach. Trzy z nich dotyczą stacji Bliska (formaty: 40/60/80), osiem kolejnych to formaty Orlen-Premium (40/60/80/120/160/ oraz 40/80/120 – wersje z myjniami), ostatni to pawilon myjni wolnostojącej.

Wykonanie i montaż tych obiektów musi być zgodny z projektem wykonawczym, który obejmuje m.in.: realizację konstrukcji ścian zewnętrznych, zabezpieczenie antykorozyjne, wykonanie okładzin ścian zewnętrznych oraz zewnętrznych oraz elementy architektoniczne pawilonu. Do wykonania pawilonu mogą zostać użyte płyty wyłącznie o odpowiednich, określonych w ofercie parametrach. Dostawcy mogą za zgodą PKN Orlen wprowadzić modyfikacje i innowacje, które poprawią efektywność rozwiązań.

Oferenci muszą liczyć się z tym, że PKN Orlen być może zorganizuje licytację cenową przeprowadzoną w formie elektronicznej. Wszelkie szczegóły dotyczące oferty znajdują się na stronie internetowej www.orlen.pl.

PKN Orlen S.A. to jedna z największych korporacji przemysłu naftowego w Europie Środkowo-Wschodniej. Zarządza siedmioma rafineriami – w 2008 r. łączny przerób ropy naftowej w Grupie ORLEN przekroczył 28 mln ton. Orlen posiada największą w Europie Centralnej sieć stacji paliw zlokalizowaną w Polsce, Niemczech, Czechach i na Litwie. Na terenie Polski działa 1691 stacji paliw tej grupy.

 

Opublikowano: 03.09.2010
Aktualizacja: 03.09.2010