Nowe portfolio gum rozpuszczalnych Maoam

Udostępnij artykuł
Marka Maoam wprowadziła do sprzedaży gumy rozpuszczalne w nowych, odświeżonych opakowaniach i ujednoliconych gramaturach. Pojawiły się także nowości, które jeszcze bardziej uatrakcyjniły bogatą już ofertę marki.

Maoam przygotowała dla swoich wielbicieli dużą niespodziankę – ciekawe warianty gum rozpuszczalnych w nowych ujednoliconych torebkach. Różnorodne i wyjątkowo smaczne gumy Maoam dostępne są teraz w atrakcyjnych, przykuwających uwagę i wygodnych opakowaniach o gramaturach 140 g oraz 110 g.

Nowości od Maoam!

Wraz z nowymi opakowaniami i komunikacją marki na rynku pojawiły się także dwie nowości od Maoam – Joystixx oraz Pinballs w opakowaniu 140 g.

Maoam Joystixxto gumy rozpuszczalne Maoam w nietypowym formacie XXL! Do wyboru jest aż 6 wariantów smakowych w jednej torebce.

Maoam Pinballsto soczyste, owocowe i… okrągłe gumy rozpuszczalne. To unikatowy produkt dostępny tylko w ofercie Maoam. Połączenie chrupiącej otoczki z lekko musującym wnętrzem gwarantuje rozpływający się w ustach smak. Do wyboru w dwóch wariantach – w nowym formacie torebkowym 140 g oraz wygodnym opakowaniu impulsowym 32 g, idealnym do konsumpcji poza domem.

O Maoam

Historia marki sięga 1930 roku, kiedy to Edmund Münster nabył licencję na produkcję owocowych gum rozpuszczalnych, które nazwał Maoam. Produkty te odniosły sukces. W 1986 roku nastąpiło przejęcie firmy Edmunda Münstera, przez Grupę Haribo, która nabyła prawa do znaku towarowego Maoam i włączyła markę do swojej oferty. Tak właśnie marka Maoam stała się nowym członkiem rodziny Haribo.

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
– KWIECIEŃ-MAJ 2021 
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 24.06.2021
Aktualizacja: 24.06.2021