Nowe promocje na stacjach Amic

Udostępnij artykuł
Już od 30 marca br. każdy posiadacz karty Driver Club może codziennie skorzystać z innej promocji na stacjach Amic. Od poniedziałku do niedzieli będzie można zyskać dodatkowy rabat na paliwo i wybrane artykuły ze sklepu, gratisowy produkt, czy podwójne punkty Driver Club.

Klienci, którzy zarejestrowali konto w programie Driver Club, w poniedziałki będą mogli kupić dowolną kawę za jedyne 5 zł/szt.

Z kolei we wtorki Amic Energy zaoferuje w tej samej cenie dowolnego hot doga.

Środa to tradycyjnie na stacjach Amic Energy dzień „Taniego Środotankowania” – ulubionej promocji posiadaczy kart Driver Club. W tym dniu można zyskać nawet 20 gr rabatu na litrze zatankowanego paliwa.

W czwartki Amic Energy doda swoim Klientom jeszcze więcej energii – przy zakupie dwóch napojów energetycznych Impet, trzeci będzie można odebrać gratis.

Piątki to czas przygotowań do weekendowych szaleństw – czteropak piwa Tatra z kartą Driver Club sieć zaoferuje w cenie 9,99 zł.

Klienci, którzy chcieliby w sobotę wybrać się na weekendową wycieczkę będą mogli zatankować paliwa Pro w cenie paliw standardowych*.

Tydzień nagród klienci Amic Energy będą mogli zakończyć w niedzielę, otrzymując podwójne punkty Driver Club za zakupy produktów sklepowych**, czyli za każdą wydaną złotówkę każdy klient z kartą lojalnościową otrzyma aż 10 punktów!

Posiadacze zarejestrowanych kart Driver Club będą mieli możliwość skorzystania z promocji w dniach 30.03-31.05.2021. Okres został wybrany specjalnie na życzenie klientów, którzy szczególnie chętnie w tym okresie jeżdżą na wycieczki, czy spędzają czas przy tradycyjnym wiosennym grillu.

Szczegóły oraz regulamin promocji dostępne są na www.amicenergy.pl

*Na stacjach, na których niedostępne będą paliwa Amic Pro zamiast paliwa Pro w cenie standardowego, Klienci otrzymają aż 20 proc. rabatu na wybrane produkty automoto.

**W każdą niedzielę w okresie trwania Promocji naliczane są podwójne punkty Driver Club za wszystkie zakupy w sklepie, z wyłączeniem doładowań i papierosów, paliwa, myjni i usług gastronomicznych.

LIDERZY RYNKU – DOSTAWCY DLA STACJI PALIW – RAPORT 2021
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 31.03.2021
Aktualizacja: 31.03.2021