Nowe smaki i moc sportowych emocji na stacjach Circle K

Udostępnij artykuł

Hot Dog Bekon & Cheddar, wegańskie cookie oraz loteria dla fanów piłki nożnej – to najnowsze atrakcje, które od 22 lutego czekają na kupujących na stacjach Circle K.

Circle K Hot Dog Bekon Cheddar

Do oferty gastronomicznej sieci Circle K dołącza nowy smak Hot Doga – Bekon & Cheddar, który stanowi połączenie kiełbaski z bekonem i aromatycznym serem cheddar. Kiełbaska opiekana jest na płaskim grillu, dzięki czemu – jak tłumaczą przedstawiciele Circle K – jest jeszcze bardziej chrupiąca. Hot Doga Bekon & Cheddar można zjeść w zestawie z bułką z prażoną cebulką i musztardą. Nowy smak uzupełnia ofertę Hot Dogów, wśród których niedawno premierę miał Vegan Dog, czyli wegański Hot Dog z kiełbaską przygotowaną z białka grochu, stworzony z myślą o miłośnikach roślinnej diety.

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
– LISTOPAD-GRUDZIEŃ 2022 –
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

Stacja Benzynowa & Convenience Store

Nowe ciastko na stacjach

W ofercie sieci Circle K pojawiły się nowe ciastka jako dodatek do kawy. Wegańskie cookie to pierwsza propozycja dla wielbicieli słodkich przekąsek. Wegańskie ciastko z kawałkami deserowej czekolady, które jest dostępne na wybranych stacjach, doskonale komponuje się z aromatyczną kawą. Oprócz klasycznego wariantu można ją zakupić jeszcze w zimowej wersji – z syropem piernikowym albo jeżynowym. Jako alternatywę dla wegańskiego smakołyku, do kawy można dobrać mocno czekoladowe brownie.

Atrakcje dla fanów piłki nożnej

Fani piłki nożnej mają okazję powalczyć o bilety na finał Ligii Mistrzów w loterii dostępnej wyłącznie na stacjach Circle K. Do wygrania są także koszulki z podpisem Lionela Messiego i 400 piłek. By wziąć udział w loterii, wystarczy kupić 2 x Pepsi lub 2 x Lay’s lub Pepsi i Lay’s, wyłącznie na stacjach Cirlce K, a następnie zarejestrować się na stronie organizatora. Szczegóły loterii i regulamin są dostępne na stronie https://www.loteriapilkarska.pepsi.pl/.

źródło: Circle K

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Opublikowano: 22.02.2023
Aktualizacja: 22.02.2023