Nowoczesne rozwiązania na BP-Osjaków

Udostępnij artykuł

Istotną rolę w uzyskaniu prestiżowego tytułu przez stację BP pełnił standard wyposażenia toalety, znajdującej się na tej właśnie stacji. – Bardzo się cieszę, że osoby, które nominowały BP w Osjakowie do tytułu Najlepszej Stacji Roku 2010, wskazywały na wysoki poziom wyposażenia toalety, którego producentem jest nasza firma – powiedział Arkadiusz Choczaj, dyrektor marketingu firmy CWS-boco, który podczas uroczystości wręczył przedstawicielom stacji kwiaty oraz Dyplom Uznania.

Rozwiązania wykorzystane w tej toalecie są nowoczesne i innowacyjne. Warto zwrócić uwagę na produkty CWS-boco, które wchodzą w skład wyposażenia toalety BP w Osjakowie. Jednym z najnowocześniejszych rozwiązań jest podajnik ręcznika bawełnianego urządzenie, które zapewnie mniejsze zużycie papieru oraz energii elektrycznej.

CWS-boco Polska posiada w swojej ofercie podajnik ręcznika bawełnianego w rolce, który jest ekologiczną alternatywą nie tylko dla elektrycznych suszarek do rąk, ale również podajników ręczników papierowych. Suszarki elektryczne to chyba najmniej lubiane przez użytkowników rozwiązanie. Jeśli już działają, to mają słabą moc i długi czas suszenia. Dodatkowo są głośne i zużywają duże ilości prądu. Lepszym, choć nie pozbawionym wad rozwiązaniem są ręczniki papierowe. Lepiej suszą ręce i nie hałasują. Mają jednak zasadniczą wadę: braknie ich, kiedy są najbardziej potrzebne. Przepełniony podajnik potrafi też znienacka „wystrzelić”, powodując bałagan w całej łazience. Uzupełnianie ręczników i wywożenie ton śmieci to dodatkowy obowiązek i kłopot dla osób dbających o czystość toalet oraz dodatkowe koszty.
Podajnik ręcznika bawełnianego to rozwiązanie, które cieszy się ogromną popularnością w Europie Zachodniej, ze względu na skuteczność i szybkość działania. Podajnik udostępnia za każdym razem nowy fragment bawełnianego materiału o wysokiej absorpcji wilgoci. Dzięki temu osoba chcąca wysuszyć dłonie zawsze korzysta z czystego, suchego fragmentu 35-metrowej rolki. Serwis CWS zapewnia wymianę zużytych ręczników na czyste oraz ich profesjonalne pranie.

Takie rozwiązanie jest nie tylko komfortowe dla użytkowników, jest również przyjazne dla środowiska. Jeden ręcznik może zostać wyprany ponad 100 razy, bez uszczerbku dla jego jakości. Po całkowitym zużyciu wszystkie ręczniki bawełniane są przetwarzane na ścierki do sprzątania, dzięki czemu nie zanieczyszczają środowiska naturalnego.

Co więcej, CWS-boco pierze rolki ręcznika bawełnianego w ekologicznych pralniach przemysłowych lub przy pomocy specjalistycznych kombajnów piorących, które sterowane są automatycznie. Ustalana jest optymalna ilość wody oraz środków piorących zgodnie z obowiązującymi przepisami dot. prania i normami jakości ISO. Ponadto profesjonalne pranie rolek ręczników, dzięki zogniskowaniu zanieczyszczeń w jednym miejscu, gdzie są one odprowadzane i neutralizowane, pod nadzorem instytucji kontrolnych, zmniejsza ich negatywny wpływ na środowisko. Rozwiązanie to zostało odznaczone ekologicznym znakiem "Der blaue Engel" – “Błękitny Anioł” w Niemczech już w 1993 roku.
 

Opublikowano: 30.06.2010
Aktualizacja: 30.06.2010