Nowoczesne wyposażenie toalet na stacji BP

Udostępnij artykuł

Istotną rolę w uzyskaniu prestiżowego tytułu przez stację BP pełnił standard wyposażenia toalety, znajdującej się na tej właśnie stacji. – Bardzo się cieszę, że osoby, które nominowały BP w Osjakowie do tytułu Najlepszej Stacji Roku 2010, wskazywały na wysoki poziom wyposażenia toalety, którego producentem jest nasza firma – powiedział Arkadiusz Choczaj, dyrektor marketingu firmy CWS-boco, który podczas uroczystości wręczył przedstawicielom stacji kwiaty oraz Dyplom Uznania.

Jednym z zastosowanych na nagrodzonej stacji urządzeń jest nowoczesny dozownik mydła w pianie Jest to rozwiązanie ekonomiczne oraz przyjazne użytkownikowi łazienki. Zazwyczaj już tylko jedna porcja piany mydlanej, która 30 krotne powiększa objętość kropli koncentratu mydła, wystarcza do wymycia rąk.

Co więcej, rozwiązanie to pozwala zmniejszyć ilość zużywanej wody oraz przyśpieszyć czas mycia dłoni. Ponadto specjalny mechanizm zapobiega samoczynnemu wyciekowi mydła, a samo mydło dostarczane jest przez CWS-boco Polska w jednorazowych wkładach.

Kolejnym innowacyjnym rozwiązaniem zastosowanym w Osjakowie jest nowoczesny odświeżacz powietrza. Urządzenie wyposażone jest w elektroniczny system kontroli działania, który umożliwia ustawienie pożądanej częstotliwości uwalniania przyjemnego zapachu.

Dzięki takiemu rozwiązaniu nie ma obaw, iż kolejna osoba korzystająca z łazienki będzie narażona na nieprzyjemne doznania. Ponadto urządzenie można zawiesić na dowolnej wysokości, dzięki czemu nie jest narażone na kradzieże.
 

Opublikowano: 07.07.2010
Aktualizacja: 07.07.2010