Nowość: piwo bezalkoholowe i izotonik w jednym

Birell – piwo bezalkoholowe o właściwościach izotonicznych jest już dostępne w wybranych sieciach sklepów w  Polsce. Birell to idealna propozycja dla osób prowadzących aktywny tryb życia, uprawiających sport i szukających orzeźwienia w trakcie i po wysiłku fizycznym.

Birell to odpowiedź na wyraźny trend konsumencki – rosnąca popularność piw bezalkoholowych. Zmiany kulturowe, obserwowane szczególnie w młodym pokoleniu, aktywny tryb życia, odpowiedzialne podejście do konsumpcji alkoholu, w sytuacjach takich jak np. uprawianie sportu, sprzyjają dynamicznemu wzrostowi kategorii piw bezalkoholowych.

Nowa marka Carlsberg Polska jest dla wszystkich tych, którzy chcą korzystać z aktywności fizycznej, np. jazdy na rowerze, biegania, nordic walking, fitness czy wspinaczki w górach, bez kompromisów i wyrzeczeń. Birell wspiera aktywny styl życia i jest jego doskonałym uzupełnieniem.

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
NAJBARDZIEJ PRAKTYCZNE, NOWOCZESNE I NIEZALEŻNE
CZASOPISMO BRANŻY STACJI PALIW
> link do aktualnego numeru <

– Birell to marka dla ludzi, którzy dawno temu pożegnali się z monotonią i spaniem do południa. Jest piwem bezalkoholowym, a sprzedaż tej kategorii wzrosła w I półroczu 2018 r. o ponad 60 proc. w porównaniu do analogicznego okresu w 2017. Ponad 60 proc. Polaków deklaruje też prowadzenie aktywnego trybu życia. Dajemy im możliwość delektowania się smakiem piwa bezalkoholowego o właściwościach izotonicznych. Z naszą nową marką będziemy w tym roku obecni m.in. poprzez sponsoring i sampling na wielu imprezach biegowych i sportowych w Polsce – mówi Dariusz Chalecki, marketing manager piw bezalkoholowych & super premium w Carlsberg Polska.

Piwo Birell jest na razie dostępne w sieci sklepów Żabka oraz w sklepach na terenie Warszawy, jego dystrybucja jest rozwijana. Piwo jest oferowane w dwóch wariantach: Lager oraz Belgian WIT (pszeniczne), w puszkach o pojemności 0,5 L w rekomendowanej cenie 3,49 zł.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.