Nowość w przystacyjnym barze

Udostępnij artykuł

– Obecnie w ofercie posiadamy 3 smaki zup: pomidorową , grzybową oraz curry. Oferta po przeprowadzeniu sondażu wśród klientów do końca roku zwiększy się o kolejne trzy smaki. Urządzenie jest proste w obsłudze tak jak w przypadku kawy wybieramy jeden przycisk wcześniej podstawiając kubek i otrzymujemy gorącą zupę która jest świetnym uzupełnieniem posiłku, który chcemy szybko spożyć na stacji lub w samochodzie – informuje Piotr Dubieniecki z firmy Ideal Cafe.

Rynek zup błyskawicznych znalazł w Polsce duże pole do popisu. Praktycznie w każdym sklepie niezależnie od formatu możemy kupić zupy typu Gorący Kubek czy Nudle etc. Oferta produktów stale się rozwija a grupa klientów korzystających z tego rozwiązania wciąż rośnie. – Nasze urządzenia znakomicie komponują się z kącikiem kawowym i co najważniejsze pomagają zagospodarować dotychczas nie wykorzystaną lukę w asortymencie, co wpływa na zwiększenie obrotów i wzrost konkurencyjności stacji paliw a co za tym idzie zadowolenia Klienta – dodaje właściciel firmy.

W chwili obecnej działalność firmy opiera się na sprzedaży oraz depozycie urządzeń dystrybuujących: gorące napoje (kawy: Lavazza oraz Elite; czekolada: Elite; herbaty smakowe i naturalne (Dilmah), zimne napoje (Coca – cola Co., Pepsi-cola Co.), słodycze oraz paczkowane artykuły spożywcze (Master Foods, Storck).

Automaty firmy Ideal Cafe mieszczą się w kilkudziesięciu miejscach województw: podlaskiego, mazowieckiego, łódzkiego oraz warmińsko-mazurskiego.
 

Opublikowano: 17.08.2010
Aktualizacja: 17.08.2010