Nowy dystrybutor w ofercie Fortis Technology

Udostępnij artykuł

Nowy dystrybutor wolnostojący marki Fortis Technology ma wydajność 70 l/min oraz ma wbudowane dodatkowe filtry. Filtry zastosowane w dystrybutorze nie tylko oczyszczają paliwo z zanieczyszczeń stałych ale również absorbują wodę dzieki czemu zwiększa się wydajność i niezawodność silników wysokoprężnych .

Na wyposażenie dystrybutora składają się: pompa 70 l /min zasilanie 230 V, licznik K 44 dokładnośc pomiaru (+-1 do 2%), pistolet z automatycznym odbijakiem oraz  wąż wylewowy 4 m lub 6 m w zależnosci od potzreb klienta.

Firma Fortis Technology rozpoczęła swoją działalność w 2003 roku. Od początku w ofercie firmy znajdowały się urządzenia służące do magazynowania i dystrybucji płynów eksploatacyjnych. Dzięki stałej bezpośredniej współpracy z producentami przez lata Fortis nabrał doświadczenia aby móc prowadzić profesjonalne doradztwo oraz serwis w zakresie oferowanych urządzeń . Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów firma ciągle szuka nowych rozwiązań technologicznych umożliwających bezpieczne składowanie oraz dystrybucję płynów eksploatacyjnych. W swojej wieloletniej działalności najważniejszym celem było zawsze zadowolenie klienta, dzięki czemu dziś Fortis może poszczycić się ogromną liczbą zaprzyjaźnionych firm oraz ciagle poszerzającą się liczbą stałych klientów.
 

Opublikowano: 27.08.2010
Aktualizacja: 27.08.2010