Nowy prezes Slovnaft Polska

Udostępnij artykuł
[HOT NEWS – PREMIERA U NAS] Jak dowiedziała się redakcja portalu Petrolnet.pl, z dniem 1 maja br. na stanowisko prezesa zarządu oraz dyrektora sprzedaży hurtowej Slovnaft Polska została powołana Katarzyna Mazurek. Zastąpiła Tomasza Rybczaka, który funkcję prezesa spółki pełnił ponad 6 lat, od października 2013 roku.

Pani Katarzyna jest absolwentką Wydziału Stosunków Międzynarodowych Akademii  Ekonomicznej w Krakowie. Dołączyła do Grupy MOL w 1998 roku, zdobywając doświadczenie w obszarze związanym z rozwojem sieci detalicznej oraz importem paliw. W kolejnych latach  pełniła funkcje kierownicze w różnych obszarach działalności apółki Slovnaft Polska – od logistyki poprzez obsługę klienta oraz sprzedaż. Jest liderką silnie zorientowaną na ludzi i wyniki.

Jak dowiedziała się redakcja portalu Petrolnet.pl oraz magazynu Stacja Benzynowa & Convenience Store Katarzyna Mazurek, przyjmując funkcję prezesa zarządu spółki, zamierza kontynuować strategię spółki przyjętą w roku 2019 – ukierunkowaną na rozwój Sieci Slovnaft Partner, sprzedaży hurtowej paliw, olejów smarowych oraz polimerów.

Slovnaft Polska z siedzibą w Krakowie działa na terenie południowej Polski od 1997 roku i w 100 proc. należy do Slovnaft z siedzibą w Bratysławie. Głównym przedmiotem działalności firmy jest hurtowa sprzedaż paliw, w tym paliw lotniczych. Sprowadzane do Polski paliwa pochodzą z rafinerii Slovnaft Bratysława oraz MOL Szazhalombatta, które należą do najnowocześniejszych w Europie. Bezpośrednie dostawy z dwóch rafinerii realizowane są drogą kolejową, a paliwa magazynowane są w terminalach paliwowych na południu Polski.

Firma Slovnaft Polska jest pomysłodawcą projektu Slovnaft Partner, który został uruchomiony w 2006 roku i zyskuje coraz większą renomę i zaufanie właścicieli stacji paliw.

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
– CZERWIEC 2020 
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 30.06.2020
Aktualizacja: 30.06.2020