Nowy terminal płatniczy w ofercie Jantar

Udostępnij artykuł

Wykorzystując to rozwiązanie, można realizować transakcje sprzedaży przy użyciu karty chipowej oraz przy użyciu karty z paskiem magnetycznym. Kwota transakcji przenoszona jest automatycznie z systemu sprzedaży do terminala kart płatniczych. Taki sposób realizacji transakcji eliminuje możliwość pomyłki kasjera przy przenoszeniu kwoty transakcji na terminal płatniczy ręcznie z systemu kasowego, jak to ma miejsce w przypadku innych systemów sprzedaży niepołączonych z terminalem płatniczym.

Ponadto zastosowanie tego typu zintegrowanego rozwiązania, prowadzi do zredukowania do zera kosztów połączeń telefonicznych terminala płatniczego (łączność z centrum rozliczeń transakcji płatniczych odbywa się po sieci LAN).

Jantar Sp. z o.o. działa na rynku od 1990 roku, specjalizujące się w systemach zarządzania sprzedażą oraz automatycznej identyfikacji. Realizuje swoje projekty w oparciu o platformę sprzętową światowych liderów takich jak: IBM, Motorola, Zebra, Cisco, Lenovo, Sharp. Jantar oferuje wsparcie w fazie projektowania, integracji aplikacji i urządzeń, wdrożenia, serwisu oraz szkolenia dla handlu i przemysłu. Doskonale wyszkoleni specjaliści oraz rozbudowana sieć oddziałów handlowych i punktów serwisowych zapewniają kompleksową obsługę klientów.

Opublikowano: 08.09.2010
Aktualizacja: 08.09.2010