Nowy wariant w rodzinie piw smakowych Redd’s

Udostępnij artykuł
Tradycyjnie jeszcze przed startem sezonu piwnego Kompania Piwowarska proponuje nowość w ramach oferty piw smakowych. Do rodziny Redd’s dołącza kolejny egzotyczny wariant – Marakuja i Brzoskwinia.

Marakuja i brzoskwinia mają szansę stać się najgorętszą parą nadchodzącego sezonu piwnego. W nowym wariancie Redd’s łagodna, aromatyczna słodycz brzoskwini została podkręcona orzeźwiającą, wręcz wibrującą kwasowością marakui. To kolejne piwo smakowe z rodziny Redd’s – po Mango i Cytryna oraz Papaja i Limonka – które w poszukiwaniu inspiracji odwiedziło odległe kraje.

Konsekwentnie zmierzamy w stronę bardziej orzeźwiających i egzotycznych smaków, stąd w nowym wariancie Redd’s ponownie sięgamy po owoce tropikalne. Brzoskwinia to dobrze znana owocowa klasyka; natomiast marakuja to dla nas smakowite odkrycie ostatnich lat, prawdziwa eksplozja rześkości. Liczymy na to, że nasza nowość trafi w gust miłośników piwa smakowego, ponieważ jej potencjał orzeźwiania nie ma sobie równych – mówi Ewelina Zacharczuk, która w Kompanii Piwowarskiej odpowiada za markę Redd’s.

Redd’s Marakuja i Brzoskwinia pojawił się na sklepowych półkach pod koniec lutego. Podobnie jak pozostałe warianty jest sprzedawany w butelkach bezzwrotnych 400 ml i puszkach 500 ml. Rodzina piw smakowych KP liczy już pięć wariantów – oprócz najnowszego znajdują się w niej Papaja i Limonka, Mango i Cytryna, Jabłko i Trawa cytrynowa oraz Żurawina.

Nowy wariant piwa smakowego otrzyma wsparcie marketingowe w postaci niestandardowych materiałów POS w kanale detalicznym i gastronomicznym oraz komunikacji w kanałach social media.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 11.03.2021
Aktualizacja: 11.03.2021