Odkrywaj Polskę z Moya i wygraj Skodę Kamiq

Udostępnij artykuł

Sieć stacji paliw Moya, w ramach kampanii letniej, wystartowała z konkursem „Odkrywaj Polskę z Moya”. Celem akcji jest stworzenie wyjątkowej turystycznej mapy pięknych i nieoczywistych zakątków naszego kraju, która posłuży do planowania krótkich i dłuższych wojaży po Polsce. Uczestnicy konkursu mogą wygrać wiele atrakcyjnych nagród, m.in. bony zakupowe na stacjach Moya, vouchery na wakacje, aparaty cyfrowe, rowery oraz nagrodę główną, samochód Skoda Kamiq. Konkurs wystartował 14 lipca i będzie trwał do 3 września br.

moya konkurs skoda

Jak co roku, ogólnopolska sieć stacji paliw Moya oferuje swoim klientom specjalne wakacyjne oferty. W ramach tegorocznej kampanii letniej, użytkownicy aplikacji mobilnej Super Moya mogą tankować ze zniżką do 40 gr za litr paliwa. To jednak nie wszystko, ponieważ właśnie startuje konkurs „Odkrywaj Polskę z Moya”. Aby wziąć w nim udział wystarczy zakupić minimum 25 l paliwa na dowolnej stacji Moya lub zrobić zakupy w Caffe Moya za minimum 15 zł lub 20 zł w przystacyjnym sklepie. Otrzymany paragon należy zarejestrować na stronie www.odkrywajpolske.moyastacja.pl oraz zaznaczyć wybrane miejsce na mapie Polski wraz z uzasadnieniem.

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
– MAJ-CZERWIEC 2023 –
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

STACJA BENZYNOWA maj czerwiec petrolnet

Do wygrania jest w sumie ponad 2 tys. nagród, w tym bony do wykorzystania na stacjach Moya, vouchery do Sun&Snow, aparaty cyfrowe Canon Zoemini S2 czy rowery Kross Evado. Nagrody będą przyznawane przez czas trwania konkursu na koniec każdego tygodnia. Rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagrody głównej, auta Skoda Kamiq, odbędzie się w 20 września br.


Efektem konkursu będzie oryginalna mapa Polski Moya, na której będą zaznaczone miejsca zaproponowane przez laureatów wraz z ich komentarzami zachęcającymi do odwiedzenia lokalizacji. Mapa będzie w czasie rzeczywistym uzupełniana na stronie konkursowej tak, by każdy mógł skorzystać z inspiracji do aktywnego spędzenia wolnego czasu na łonie natury.

źródło: Anwim

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Opublikowano: 17.07.2023
Aktualizacja: 17.07.2023