Okocim wprowadza bezalkoholowe radlery

W drugiej połowie marca dostępne będą dwie nowości – Radler Sycylijska Pomarańcza z limonką 0,0 proc. oraz Radler Jabłko z czereśnią 0,0 proc. Bezalkoholowy wariant Radler Wiśnia z pigwą 0,0 proc., dotąd dostępny w wybranych sieciach handlowych, trafi teraz do ogólnopolskiej sprzedaży.

Radler Sycylijska Pomarańcza z limonką 0,0 proc. to propozycja dla tych, którzy lubią cytrusowe smaki. Lekko słodka pomarańcza sycylijska tworzy zgrany duet z limonką, dając orzeźwienie i smak prawdziwych włoskich wakacji.

Z kolei radlery o smaku jabłka i czereśni oraz wiśni i pigwy to letnie smaki prosto z polskich ogrodów. Radler Jabłko z czereśnią to delikatny napój, w którym słodycz jabłka jest urozmaicona smakiem i aromatem czereśni. Zaś wiśnia łączy się z delikatnym lecz orzeźwiającym smakiem pigwy, tworząc aromatyczny słodko-kwaśny Radler Wiśnia z pigwą. Wariant Radler Jabłko z czereśnią będzie sprzedawany w wybranych sieciach handlowych.

Trzy bezalkoholowe warianty dołączają do portfela dotychczasowych radlerów. Pełna oferta to osiem różnych smaków: Radler Malina z borówką amerykańską (nowość w 2019), Radler z Limonką, Radler Grejpfrut z limonką, Radler Limonka i owoce leśne oraz Radler Truskawka z kwiatem lipy i trzy warianty bezalkoholowe.

Jak wynika z danych Nielsena, w 2018 r. wzrost dla piw bezalkoholowych (do 0,5 proc. zawartości alkoholu) był wyjątkowo dynamiczny i osiągnął poziom 79,8 proc. Za rozwój tej kategorii odpowiedzialne są głównie piwa 0,0 proc. Udział całej kategorii piw 0,0 proc. – 0,5 proc. w rynku piwa w Polsce to 3,1 proc. w ujęciu wartościowym.

Nowe okocimskie Radlery dostępne są od marca br. w butelkach i puszkach o pojemności 0,5 l, w rekomendowanej cenie detalicznej 3,19 zł. za butelkę i 15,20 zł. za 4 pak.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.