Okocim z nowym wariantem Radlera

Udostępnij artykuł
Do rodziny okocimskich radlerów dołącza nowy wariant o smaku wiśni z pigwą. Tym razem Browar Okocim ma dla konsumentów propozycję z zerową zawartością alkoholu.

Okocim Radler Wiśnia z pigwą to interesujące połączenie piwnej goryczki z owocową lemoniadą o smaku pigwy i wiśni z odrobiną limonki, w proporcjach 40 proc. piwa i 60 proc. lemoniady. Okocim proponuje swoim konsumentom już drugi wariant 0,0 proc. Wcześniej w limitowanej sprzedaży znalazł się bezalkoholowy Okocim Radler Grejpfrut z limonką.

– Chcieliśmy stworzyć radlera o nietypowym smaku oddającym klimat polskiego lata i myślę, że to się udało. Lekko kwaskowa słodycz wiśni i pigwy komponuje się z delikatną nutą limonki, dając orzeźwiający efekt. Wariant bez alkoholu, dobrze schłodzony, świetnie smakuje w upalne letnie dni i wieczory – mówi Michał Wąs, piwowar z Browaru Okocim, którego podpis widnieje na etykietach radlerów.

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
NAJBARDZIEJ PRAKTYCZNE, NOWOCZESNE I NIEZALEŻNE
CZASOPISMO BRANŻY STACJI PALIW
> link do aktualnego numeru <

Okres wakacyjny bardzo sprzyja kategorii radlerów i piw bezalkoholowych, których rozwój i sprzedaż od kilku lat dynamicznie rośnie. To odpowiedź na zmieniające się zachowania konsumentów, którzy coraz bardziej preferują aktywny, zdrowy styl życia i ważna jest dla nich odpowiedzialna konsumpcja alkoholu. Nowość i unikalny smak mają największe znaczenie w tej kategorii, dlatego też do rodziny najlepszych Okocimskich Radlerów w Polsce* dołącza nowy smak Okocim Radler 0.0 proc. Wiśnia z pigwą.

Okocim Radler Wiśnia z pigwą jest już dostępny w sprzedaży w wybranych sieciach sklepów w całej Polsce. Promocję w sklepach wspierają materiały POS, które wraz z etykietą piwa przygotowała agencja EDDA.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 06.08.2018
Aktualizacja: 06.08.2018