On Lemon wystartuje w konkursie Supplier of the Year Forum PetroTrend 2019

Udostępnij artykuł
Za marką stoją prekursorzy alternatywnego rynku lemoniad w Polsce, a zarazem przyjaciele – Robert Orszulak oraz Daniel Hozumbek. On Lemon weźmie udział w konkursie Supplier of the Year 2019. Rozstrzygnięcie nastąpi 18 marca w Warsaw Marriott Hotel podczas XIX Forum PetroTrend 2019.

Wszystko co robi ten duet z Katowic wiąże się z hasłem Less Is More oraz liczbą 2. Dwie osoby, dwie linie lemoniad On Lemon. Owocowa oraz herbaciana, która inspiruje nas wszystkim co wokół najlepszych naparów na świecie: od ceremoniałów parzenia japońskiej matchy, po picie energetycznej yerba mate. A to idealny pretekst, by tylko powtarzać to, co dobre. Lemoniady. – Nie przepadamy za sztywnymi zasadami, ale jednej jesteśmy wierni. Na początku był owoc… Dojrzały. Z sadu, który znamy lub z grządki, którą zaufani dostawcy pielęgnują jak własny domowy ogród. A potem już bez zasad: miksujemy, mieszamy, łączymy, wyciskamy to, co najlepsze. Ale… nie słodzimy, nie polepszamy, nie kolorujemy. To nie w naszej i owoców naturze. Jedno jest pewne On Lemon wyznacza standardy – tłumaczą twórcy.

W konkursie Supplier of the Year Forum PetroTrend 2019 biorą udział firmy – dostawcy produktów, urządzeń, sprzętu, technologii i usług dla sektora stacji paliw, sklepu convenience oraz gastronomii, które do dnia 10 lutego 2019 r. zgłosiły i opłaciły swój udział w XIX Forum Rynku Stacji Paliw PetroTrend 2019, jako Sponsor lub Wystawca, albo wykupiły Kartę Wstępu – Business i będą prezentowały swoją ofertę podczas spotkań Business Speed Dating organizowanych w ramach wydarzenia. Trzech, równorzędnych zwycięzców konkursu wybiera jury złożone z „kupców” uczestniczących w tegorocznej edycji Business Speed Dating. Laury dla najlepszych Dostawców Roku wręczone zostaną podczas wieczornej Gali na zakończenie XIX Forum PetroTrend 2019.

Videorelacja z ubiegłorocznej edycji XVIII Forum PetroTrend 2018
Zapraszamy do obejrzenia

WWW.PETROTREND.PL

Organizatorem jest BROG B2B – media efektywnej komunikacji – wydawca czasopism: Świat HoteliNowości GastronomiczneSweets & CoffeeStacja Benzynowa & Convenience Store; portali: www.horecanet.plwww.petrolnet.pl, oraz organizator Forum Rynku Hotelarskiego Profit HotelForum Rynku Gastronomicznego Food Business ForumForum Rynku Kawiarni, Cukierni, Lodziarni, Piekarni Sweets & Coffee, a także Forum Rynku Stacji Paliw PetroTrend.

Kontakt z Organizatorem
BROG B2B

Zbigniew Pąk
dyrektor sprzedaży
664 463 083, 22 290 66 11
z.pak@brogb2b.pl

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 05.03.2019
Aktualizacja: 07.03.2019