Orlen będzie sprzedawał własną kawę

PKN Orlen opublikował zapytanie ofertowe zachęcające potencjalnych kontrahentów do udziału w postępowaniu zakupowym mającym na celu wyłonienie dostawcy kawy pod marką własną Orlen.

Zadaniem dostawcy będzie pozyskiwanie kawy ze wskazanego przez PKN Orlen źródła (plantacja w Brazylii), samodzielnie znajdzie tradera, ustali z nim cenę surowca i dostawy ziarna do palarni, następnie wypali i skonfekcjonuje produkt w dwóch wariantach: kawa ziarnista i mielona w opakowaniach 250 g.

Oferenci, którzy przejdą pozytywnie ocenę formalną zostaną poproszeni o przygotowanie dwudziestu próbek smakowych (w opakowaniach po 1kg) o różnym stopniu mocy kawy – od smaku łagodnego do mocnego według samodzielnie opracowanej mieszanki ziarna Arabica i Robusta dopasowanej do preferencji na rynku polskim przy założeniu, że ziarno ze wskazanej przez Orlen plantacji będzie stanowiło od 100 proc. do minimum 80 proc. całości mieszanki.

Przypomnijmy, że PKN Orlen prowadzi sprzedaż produktów z kategorii kawy na ponad 1200 własnych stacjach paliw.

Zainteresowane firmy mogą składać oferty w postępowaniu od 26 listopada br. od godz. 12.00 do 7 grudnia br. do godz. 15.00. Termin zadawania pytań upływa 6 grudnia br. o godz. 12.00.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
– WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2018 –
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <