Orlen chce zmodernizować aż sześć stacji

Udostępnij artykuł
Spółka Orlen Budonaft, należąca do Grupy Orlen, opublikowała zapytania ofertowe w ramach których poszukuje podwykonawców, którzy podejmą się kompleksowego wykonania robót budowlano-instalacyjnych w aż sześciu lokalizacjach na terenie Polski.

Zgodnie z planami spółki, modernizacje we współpracy z podwykonawcami obejmą sześć stacji. Dla każdej z nich zostało rozpisane osobne postępowanie – w każdej z lokalizacji zakres prac może się nieco różnić.

Modernizacje dotyczą: SP 207 Orlen w Kielcach, SP 1410 Orlen w Kielcach, SP 7501 Orlen w Jaworznie, SP 1378 Orlen w Krakowie, SP 1427 Orlen w Krakowie, SP 494 Orlen w Krakowie.

Zleceniodawca wymaga, aby prace zostały wykonane zgodnie z dołączoną dokumentacją według standard PKN Orlen Stop Cafe 2.0. Zainteresowane firmy są proszone o przedstawienie oferty z materiałem (z wył.drzwi, płytek, sufitów, blachy nierdzewnej).

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
NAJBARDZIEJ PRAKTYCZNE, NOWOCZESNE I NIEZALEŻNE
CZASOPISMO BRANŻY STACJI PALIW
> link do aktualnego numeru <

Zakres prac obejmuje m.in.:

Prace wewnętrzne: remont posadzki, ścian, sufitu, montaż nowej stolarki drzwiowej, nowych urządzeń, nowego oświetlenia, nowych mebli i elementów dekoracyjnych.

Prace zewnętrzne: remont elewacji, montaż żaluzji, markizy, reklam strefy ogródka letniego.

Zainteresowane firmy powinny złożyć komplet wymaganych dokumentów za pośrednictwem platformy przetargowej Grupy Orlen. Termin składania ofert upływa w dniu 24 sierpnia 2018 roku o godz. 9.00. W tym samym terminie przypada zakończenie zadawania pytań odnośnie poszczególnych zapytań ofertowych.

Jednocześnie Orlen Budonaft poinformował, że w przypadku, gdy kontrahent jest podmiotem krajowym lub zarejestrowanym na potrzeby VAT w Polsce i rozliczenie następuje w PLN, wynagrodzenie zostanie zapłacone w mechanizmie podzielonej płatności.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 23.08.2018
Aktualizacja: 23.08.2018