Orlen Gaz na targach “Instalacje”

Udostępnij artykuł

Targi organizowane są w cyklu dwuletnim. Ich ostatnia edycja zgromadziła blisko 550 wystawców z 21 państw. Dwa lata temu ekspozycję instalacyjną: przegląd najnowszych technologii, trendów i nowości oraz odbywające się w tym samym czasie targi SECUREX i SAWO obejrzało 28 tys. zwiedzających, m.in. przedstawiciele sektora instalacyjnego, projektanci, inwestorzy i architekci.

Orlen Gaz będzie czekał na zwiedzających także i w tym roku, zapraszając do obejrzenia prezentacji oferty dla segmentu instalacji przemysłowych (Pawilon 3 – stoisko nr 156).

– Mamy nadzieję, że eksperci z branży instalacyjnej szybko docenią zalety gazu płynnego. Przekonają się, że pod wieloma względami przewyższa on konwencjonalne nośniki energii. Dlatego staje się coraz popularniejszym źródłem energii wykorzystywanym w przemyśle, rzemiośle, budownictwie. Daje pełną niezależność od sieci gazu ziemnego. Jest wygodny w użytkowaniu, ekologiczny, uniwersalny. Z powodzeniem można go stosować w bardzo wielu procesach technologicznych wymagających wysokich temperatur – pisze Orlen Gaz w komunikacie.

Orlen Gaz jest największą polską firmą, działającą na rynku gazu płynnego od 1995 roku. Spółka zajmuje się sprzedażą i dystrybucją najwyższej jakości produktów: propanu, butanu oraz mieszaniny propan-butanu. Gaz oferowany przez firmę spełnia wymogi polskiej normy PN C-96008 oraz europejskiej EN-589, a jego jakość potwierdzają specjalne certyfikaty.

Ponadto Orlen Gaz zarządza dużymi, optymalnie zlokalizowanymi rozlewniami i tysiącami punktów sprzedaży LPG. Tak zorganizowana sieć dystrybucyjna wraz ze sprawnie działającym zespołem konsultantów i doradców gwarantuje klientom spółki kompleksową obsługę w zakresie dostaw gazu luzem i w butlach, montażu oraz dzierżawy instalacji autogazowych, grzewczych i przemysłowych.
 

Opublikowano: 22.04.2010
Aktualizacja: 22.04.2010