Orlen zadowolony z usługi cash back

Udostępnij artykuł

– Visa cash back jest dodatkową usługą i udogodnieniem dla licznej rzeszy posiadaczy debetowych kart Visa odwiedzających nasze stacje w celu zatankowania, zakupów w sklepie czy skorzystania z innych usług. Dzięki możliwości otrzymania do 200 zł w bezpiecznym miejscu przy płaceniu kartą klienci jeszcze chętniej odwiedzać będą stacje Orlen i Bliska – dodaje dyrektor marketingu płockiego koncernu.

PKN Orlen rozpoczął świadczenie usługi Visa cash back. Pieniądze można wypłacić w kasie na ponad 1330 stacjach. Usługa dostępna jest zarówno na stacjach działających pod szyldem Orlenu jak i w brandzie Bliska.
Na stacjach oferujących tę usługę zostały umieszczone symbole Visa cash back – stacje zostały także wyposażone w bilonownice z logo Visa cash back.

Placówki detaliczne oferujące gotówkę z kasy często są zlokalizowane w niewielkich miejscowościach, w których nie ma ani jednego bankomatu – natomiast w wielu z nich jest sklep spożywczy albo stacja paliw Orlen lub Bliska oferujące dostęp do gotówki.

Z usługi Visa cash back mogą korzystać posiadacze blisko 11 mln debetowych kart Visa wydanych w Polsce przez 12 instytucji. Są to w porządku alfabetycznym: Bank Zachodni WBK, BPS – Bank Polskiej Spółdzielczości, BRE Bank , Citi Handlowy, FM Bank, ING Bank Śląski, LUKAS Bank, mBank, MultiBank, PKO Bank Polski, SKOK oraz Volkswagen Bank Polska.
 

Opublikowano: 23.07.2010
Aktualizacja: 23.07.2010