Orlen zainwestuje w wewnętrzne menuboardy

W niedawno opublikowanym komunikacie koncern postanowił zwrócić się z prośbą o wycenę dostawy i montażu menuboardów wewnętrznych podświetlanych LED dla stacji paliw Orlen.

Menuboardy posłużą do ekspozycji oferty gastronomicznej i materiałów reklamowych. Przybliżone wielkości paneli to: 50 x 70 cm oraz 100 x 70 cm – powierzchni reklamowej. Orlen oczekuje, że konstrukcja menuboardów będzie umożliwiała łatwą i bezpieczną wymianę folii, będących nośnikami treści reklamowych czy też oferty gastronomicznej. Koncern liczy na to, że dostarczone przez kontrahentów materiały będą charakteryzowały się wysoką trwałością i długą żywotnością, tak aby czynność wymiany nie powodowała uszkodzenia menuboardu.

No obecnym etapie projekt będzie realizowany na stacjach DOFO. Z dostawcą wybranym w ramach postępowania przetargowego zostanie podpisana umowa ramowa na czas nieokreślony.

Firmy zainteresowane udziałem w zapytaniu ofertowym mogą składać oferty od 26 listopada br., od godz. 14:00 do 5 grudnia br. do godz. 15:00. Termin zadawania pytań upływa 4 grudnia br. o godz. 12:00.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
– WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2018 –
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <