Orlen zakończył modernizację dwóch MOP-ów

Udostępnij artykuł
Pod koniec lipca br.  Orlen Budonaft, spółka należąca do Grupy Orlen, przekazał do użytkowania zmodernizowane stacje paliw działające w Miejscach Obsługi Podróżnych (MOP) Aleksandrowice i Morawica, zlokalizowane przy autostradzie A4 łączącej Kraków z Katowicami.

Zakres prac na SP MOP Aleksandrowice obejmował kompleksową adaptację i dostosowanie do standardu konceptu kawowego i gastronomicznego Stop Cafe 2.0, przebudowę pawilonu handlowego, rozbiórki obiektów myjni ręcznej i pomostu napraw samochodów, wykonanie przyłączy mediów dla operatora McDonald’s i witacza.

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
NAJBARDZIEJ PRAKTYCZNE, NOWOCZESNE I NIEZALEŻNE
CZASOPISMO BRANŻY STACJI PALIW
> link do aktualnego numeru <

Na SP MOP Morawica zakres prac obejmował przebudowę pawilonu do standardu Stop Cafe 2.0, rozbiórki obiektów myjni ręcznej i pomostu napraw samochodów, wykonanie przyłączy mediów dla operatora Burger King i witacza.

Ze względu na bliskie sąsiedztwo portu lotniczego Balice, obsługujący ruch lotniczy do i z Krakowa, przeprowadzone modernizacje obu obiektów powinny w przyszłości przyczynić się do polepszenia jakości oraz wydajności obsługi kierowców odwiedzających stacje MOP Aleksandrowice i Morawica.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 22.08.2018
Aktualizacja: 22.08.2018