Ostatnie stoiska na XIV Forum Profit Hotel 2019

Udostępnij artykuł
Ogromnym zainteresowaniem nie tylko uczestników w osobach niezależnych właścicieli, inwestorów, prezesów i dyrektorów, ale również dostawców cieszy się każda edycja organizowanego przez nas najważniejszego w Polsce spotkania hotelarzy. To dosłownie ostatnia chwila, aby zdecydować się na udział w sekcji wystawienniczej towarzyszącej wydarzeniu, które odbędzie się 11 grudnia w Marriott Warsaw Hotel.

Firmy, którym szczególnie zależy na zaprezentowaniu swojej oferty właścicielom hoteli niezależnych, inwestorom, prezesom i dyrektorom z sieci hotelarskich, a także kupcom serdecznie zapraszamy do współpracy. W tym roku udział w indywidualnych rozmowach z dostawcami weźmie ponad 60 osób bezpośrednio odpowiedzialnych za inwestycje w przygotowaniu, zakupy, modernizacje, wyposażenie w sieciach hotelarskich oraz największych obiektach niezależnych.

VIDEORELACJA Z UBIEGŁOROCZNEJ EDYCJI
XIII FORUM PROFIT HOTEL 2018

Nasze Forum, z roku na rok, cieszy się rosnącym, ogromnym zainteresowaniem. Jako jedyne w Polsce skutecznie łączy inicjatywę konsolidacji branży z najwyższej jakości wartością merytoryczną. Dostawcom natomiast zapewnia indywidualne i efektywne rozmowy o współpracy na najwyższym szczeblu decyzyjnym. To nadal jedyne w Polsce wydarzenie tego formatu z gwarantowanym udziałem potwierdzonych uczestników. Czerpiemy ogromną satysfakcję z dotychczasowych ocen, a także co niezwykle istotne, z sukcesów biznesowych naszych Partnerów, Sponsorów, Wystawców itp. – mówi Rafał Madyński, prezes zarządu BROG B2B.

Jeżeli Państwa firmie zależy na:
• udziale w BUSINESS SPEED DATING – w naszej autorskiej formule serii bezpośrednich spotkań na
temat współpracy z największymi odbiorcami sieciowymi oraz inwestorami;
• realnej możliwości POZYSKANIA KONTRAKTU ROKU;
• efektywnej inwestycji marketingowej przekładającej się na wymierne korzyści;
• budowie i zacieśnianiu relacji biznesowych na najwyższym szczeblu;
• kuluarowych rozmowach w gronie partnerów i przyjaciół w biznesie;
• prezentacji aktualnej oferty wśród decyzyjnych przedsiębiorców w osobach:
– właścicieli niezależnych hoteli i obiektów noclegowych.
– prezesów, członków zarządów sieci hotelarskich,
– menadżerów odpowiedzialnych za zaopatrzenie, wyposażenie, modernizacje itd.,
• udziale w najważniejszym w roku, oczekiwanym wydarzeniu dla branży.

zapraszamy do kontaktu z Organizatorem celem uzyskania pełnej oferty lub zarejestrowania uczestnictwa.

Organizator – redakcja czasopisma Świat Hoteli oraz portalu Horecanet.pl – serdecznie zaprasza do udziału w czternastej edycji najważniejszego w Polsce spotkania hotelarzy, któremu towarzyszy ósma edycja bezpłatnego konkursu dla najlepszych obiektów w Polsce – PROFIT HOTEL AWARS 2019 oraz trzecia edycja konkursu dla dostawców – SUPPLIER OF THE YEAR 2019.

W PROGRAMIE WYDARZENIA:
rzeczowe i najbardziej praktyczne wskazówki dotyczące rozwoju biznesu i unikania trudności, porady od najwybitniejszych praktyków i ekspertów, całodzienne dyskusje oraz prelekcje! Ale przede wszystkim kuluarowe spotkania w niemalże rodzinnym już gronie przyjaciół i partnerów w biznesie; indywidualne i nasze autorskie rozmowy dotyczące współpracy w formule Business Speed Dating; uroczysta kolacja z Galą Profit Hotel Awards 2019 oraz Supplier of the Year 2019.
To wszystko odbędzie się 11 grudnia w Warsaw Marriott Hotel.

WWW.PROFITHOTEL.PL

Organizatorem jest BROG B2B – media efektywnej komunikacji – wydawca czasopism: Świat HoteliNowości GastronomiczneSweets & CoffeeStacja Benzynowa & Convenience Store; portali: www.horecanet.plwww.petrolnet.pl, oraz organizator Forum Rynku Hotelarskiego Profit HotelForum Rynku Gastronomicznego Food Business ForumForum Rynku Kawiarni, Cukierni, Lodziarni, Piekarni Sweets & Coffee, a także Forum Rynku Stacji Paliw PetroTrend.

Kontakt z Organizatorem
BROG B2B MEDIA EFEKTYWNEJ KOMUNIKACJI
Karolina Stępniak
redaktor naczelna ŚWIAT HOTELI
dyrektor wydawnicza BROG B2B
664 463 096, 22 290 66 11
k.stepniak@brogb2b.pl

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 22.10.2019
Aktualizacja: 17.02.2022