Otwarcie Orlen Drive – nasze video

Udostępnij artykuł
Zapraszamy od obejrzenia krótkiej relacji filmowej z wizyty redakcji portalu petrolnet.pl podczas uroczystego otwarcia stacji PKN Orlen w formacie Orlen Drive. Obiekt jest zlokalizowany przy MOP Michałowice Północ, przy trasie S8 na odcinku z Warszawy w kierunku Wrocławia.

 

Koncern zapewnia, że nowo otwarta stacja jest najnowocześniejszym i najbardziej innowacyjnym tego typu obiektem w Europie. Orlen Drive wyróżnia zastosowanie dwóch linii w ramach których można dokonać zakupów na stacji bez wysiadania z pojazdu.

STACJE PALIW – SPRZEDAŻ DETALICZNA – RAPORT 2018
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

Pierwsza linia przebiega pod wiatą z dystrybutorami. Tutaj kierowca samodzielnie może zatankować paliwa lub poprosić o to pracownika podjazdu. Po zatankowaniu, dzięki umieszczeniu na podjeździe specjalnego, automatycznego modułu, kierowca może dokonać zamówienia produktów z oferty gastronomiczne konceptu Stop Cafe i sklepu O! Shop. Następnie wystarczy podjechać do stanowisko drive through i kolejno: dokonać płatności i odebrać zamówione produkty.

Druga linia omija wiatę z dystrybutorami i jest przeznaczona dla kierowców, którym zależy na skorzystaniu z usług gastronomicznych i convenience oferowanych na stacji. Przy specjalnym stanowisku mogą oni dokonać zamówienia, uiścić należną kwotę za zakupy, a przy ostatnim ze stanowisk mogą odebrać produkty.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 25.10.2018
Aktualizacja: 25.10.2018