Pawtrans sprzedaje stacje paliw

Udostępnij artykuł

Stacja benzynowa oferowana przez spółkę Pawtrans z mazowieckiego znajduje się przy ul. Przemysłowej 43 w Opolu Lubelskim. Powerzchnia działki, która jest przedmiotem oferty wynosi 10 159 mkw. Oferent dodatkowo umożliwił dokupienie działek, które znajdują się blisko stacji benzynowej.

W skład sprzedawanej działki wchodzą:  pomieszczenia sklepu o powierzchni 24,9 mkw., budynek magazynowy (606 mkw.) warsztat samochodowy (316 mkw.), budynek magazynowy (867 mkw.), oraz teren  utwardzony o powierzchni  7200 mkw.Wszystkie zbiorniki paliwowe, które znajdują się na terenie stacji beznynowej są zbiornikami jednopłaszczowymi, spełniającymi obowiązujące normy oraz przepisy. Posiadają aktualny i konieczny do prowadzenia użytkowania odbiór techniczny dokonany przez właściwą jednostkę państwową, którą w Polsce jest Urząd Dozoru Technicznego (UDT). Badania dokonywane przez UDT są cykliczne odnawialne co rok. Zbiorniki mają odpowiednio pojemność: 10 tys. litrów olej napędowy, 10 tys. litrów benzyna bezołowiowa, 10 tys. litrów PB 95 i 10 tys. litrów ON. 

Na stacji znajdują się trzy dystrybutory paliwowe, w tym: jeden dystrybutor paliwowy dwu – podajnikowy, stanowiący własność stacji oraz dwa dystrybutory paliwowe jedno – podajnikowe, należące także do stacji. Na obiekcie znajduje się również jedna kasa.

Pawtrans Holding sp.z.o.o. powstał w roku 1982.  Pawtrans zajmuje się transportem płynnych produktów spożywczych w cysternach. Firma posiada nowoczesny tabor oraz wysoko wykwalifikowaną kadrę. Pawtrans to także serwis ciągników siodłowych, naczep, myjnia cystern, handel paliwami płynnymi a także stacje paliw.
 

Opublikowano: 20.07.2010
Aktualizacja: 20.07.2010