Philippe Diaz szefem biura Unimot w Genewie

Udostępnij artykuł

Philippe Diaz dołączył do zespołu Unimot w Genewie. Jest traderem z ponad 10-letnim doświadczeniem w tradingu produktami paliwowymi, który specjalizuje się w handlu fizycznym i globalnym arbitrażu średnich destylatów (olej napędowy).

Philippe Diaz Unimot

Philippe Diaz

Posiada doświadczenie zarówno w handlu fizycznym surowcami, jak i na rynkach instrumentów pochodnych. W szczególności posiada dużą wiedzę na temat rynków Morza Śródziemnego, Ameryki Łacińskiej, Bliskiego Wschodu i Azji. Wcześniej pracował między innymi dla takich firm jak: Cargill International, Eni Trading and Shipping i Petraco Oil Company. Philippe Diaz zasilił zespół Grupy Unimot 1 czerwca 2022 r. i będzie szefem jej biura w Genewie.

O Grupie Unimot

To multienergetyczna grupa kapitałowa, która oferuje swoim klientom hurtowym i detalicznym produkty paliwowe, gaz i energię elektryczną, pochodzącą m.in. ze źródeł odnawialnych. Firma buduje sieć stacji paliw w Polsce pod marką Avia, a od czerwca 2020 r. Grupa oferuje panele fotowoltaiczne pod marką Avia Solar. Spółka ma niemal 30 lat doświadczenia na rynku. Od marca 2017 r. firma notowana jest na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Źródło: Unimot

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
– MARZEC-KWIECIEŃ 2022 –
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

Stacja Benzynowa & Convenience Store

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Opublikowano: 06.06.2022
Aktualizacja: 06.06.2022