PKN Orlen sponsorem Wisły Płock na kolejne dwa sezony

Udostępnij artykuł

PKN Orlen pozostaje Sponsorem Strategicznym Wisły Płock w latach 2022 – 2024. Współpraca z drużyną piłki nożnej z Płocka wpisuje się strategię wspierania polskiego sportu i zawodników, a także odpowiada na potrzeby lokalnej społeczności. Dwuletnia umowa zapewni klubowi nie tylko stabilną działalność, ale też możliwość dalszego rozwoju drużyny.

Orlen Wisla Plock

Orlen sponsorem Wisły Płock

– Mimo, że Orlen jest marką globalną, to firma pozostaje szczególnie związana z Płockiem, gdzie znajduje się nasz nowoczesny kompleks produkcyjny. Dlatego wsparcie dla lokalnych inicjatyw, szczególnie tych, które są ważne dla mieszkańców miasta jest dla nas priorytetem. Sport pełni szczególną rolę w strategii sponsoringowej, aktywnie wspiera rozwój biznesu i postrzeganie marki, Wisły Płock nie mogło więc zabraknąć w sportowej ekipie Grupy Orlen. Udowodniliśmy, że jesteśmy solidnym partnerem, na którego zawsze można liczyć i to się nie zmienia – mówi Daniel Obajtek, prezes zarządu PKN Orlen.

Umowa z Klubem Wisła Płock obowiązuje od 1 lipca 2022 r. do 30 czerwca 2024 r. W porównaniu do poprzedniego kontraktu zwiększona została wysokość gwarantowanego wynagrodzenia oraz wysokość premii za osiągane wyniki, co jest standardowym rozwiązaniem w umowach sportowych i motywuje do rozwoju oraz osiągania lepszych wyników. Marka Orlen będzie prezentowana na koszulkach zawodników oraz na nowo budowanym stadionie podczas wszystkich meczów ligowych. Nowy sezon Ekstraklasy rusza już 15 lipca br.

– Jestem przekonany, że przedłużenie współpracy z tak rozpoznawalną marką, jak PKN Orlen, to ważne wydarzenie dla Klubu. Szczególnie, że po kilku latach udało nam się porozumieć na dłużej niż na jeden sezon. Dla Klubu oznacza to większą stabilizację i możliwość zaplanowania szerszych działań. Jestem bardzo szczęśliwy, że nadal będzie nam dane współpracować. Mogę też zapewnić, że zrobimy wszystko, co w naszej mocy, by wynik sportowy osiągany przez naszą drużynę napawał dumą wszystkich kibiców, właściciela, sponsorów, partnerów oraz przyjaciół klubu, ze sponsorem strategicznym PKN Orlen na czele – mówi Tomasz Marzec, prezes Wisły Płock.

Źródło: PKN Orlen

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
– MARZEC-KWIECIEŃ 2022 –
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

Stacja Benzynowa & Convenience Store

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Opublikowano: 07.07.2022
Aktualizacja: 07.07.2022