Poczta Polska: 5 miejsce wśród sieci niezależnych

Udostępnij artykuł

– W najbliższym okresie nie mamy planów dotyczących rozwoju naszych stacji, ale nie jest także wykluczone, że w przyszłości taki rozwój nastąpi. Wiadomo, że stacje Poczty Polskiej zostały powołane dożycia po to by docelowo zasilać flotę naszych samochodów, lecz także indywidualny klient może skorzystać z naszych usług – informuje Michał Dziewulski z biura prasowego Poczty Polskiej.

Na pierwszym miejscu wśród sieci stacji niezależnych uplasowała się sieć Delfin z ilością 104 stacji , na miejscu drugim widoczny jest Huzar (74 stacje), na miejscu trzecim widzimy sieć WW Energy (46 stacji), na czwartym uplasowała się Moja Stacja z 40 stacjami, zaś na piątym stacje Poczty Polskiej z 33 stacjami, Grosar, Witospol oraz Bis- Bel z ilością 18 stacji, Pronar z 17 stacjami oraz Konpal z ilością 16 stacji paliw. Ogółem, liczba stacji niezależnych w Polsce wyniosła w tym roku 3240, w tym liczba stacji paliw w sieciach operatorów niezależnych – 524, wynika z danych opublikowanych przez POPiHN.

W 22 stacjach kontroli pojazdów, działających na terenie całego kraju, Poczta Polska wykonuje przeglądy rejestracyjne pojazdów, ustawienia świateł, komputerowe sprawdzanie geometrii kół i amortyzatorów, kontrolę zawieszenia.

Oprócz standardowych badań wykonywanych we wszystkich naszych stacjach, część z nich oferuje dodatkowo: przeglądy pojazdów przystosowanych do zasilania gazem, przeglądy pojazdów skierowanych przez organ kontroli ruchu drogowego lub starostę, przeglądy pojazdów typu "SAM", przeglądy pojazdów po wypadkach, przeglądy pojazdów powyżej 16 ton.
 

Opublikowano: 17.08.2010
Aktualizacja: 17.08.2010