Polmax: Specjalna oferta dla firm

Udostępnij artykuł

Polmax SA proponuje firmom sprzedaż oleju napędowego oraz benzyny bezołowiowej Pb 95 w Swiebodzinie przy ul. Sobieskiego 6. Obiekt prowadzi sprzedaż paliw dostarczanych przez PKN Orlen.

Polmax proponuje system, według którego firmy mogą kupować olej napędowy w cenach na którą składa się cena hurtowa Orlen plus 30 złotych za 1 metr sześcienny paliwa. Na cenę diesla Premium składa się cena hurtowa Orlen plus 80 złotych za 1 metr sześcienny. W ten sam sposób obliczana jest cena benzyny. Marża wynosi 70 złotych za każdy metr sześcienny.

Każdego dnia na stronie internetowej PKN Orlen emitowane są ceny hurtowe paliw. Do tej ceny należy doliczyć marżę proponowaną przez Polmax plus 22 procentowy podatek VAT, całość należy podzielić przez 1000 i otrzymamy w ten sposób cenę litra paliwa brutto danego dnia. Na stronie internetowej WWW.Q58.pl podawana jest aktualna cena paliwa w tym systemie.

Polmax SA. wprowadził tygodniowy system rozliczeń. Oznacza to, że raz w tygodniu firma otrzymuje fakturę za zakupione paliwo z 14 dniowym terminem płatności. Wszystkie firmy zainteresowane ofertą muszą podpisać z Polmaxem umowę. Wymagane są podstawowe dane plus dane kierowców uprawnionych do tankowania w systemie bezgotówkowym.

Polmax SA posiada 10 stacji paliw w okolicach Poznania, Zielonej Góry i Szczecina.

 

Opublikowano: 14.07.2010
Aktualizacja: 14.07.2010