Poznaj ofertę LaCava

Udostępnij artykuł

LaCava to warszawska palarnia, która od 2009 roku dostarcza, uczy i pokazuje różne oblicza kawy specialty. Będąc łącznikiem między plantacją a filiżanką, LaCava dba o to, aby ludzie mogli doznawać najdoskonalszych walorów smakowych, jakie można wydobyć z kawy. Firma zajmuje się też sprzedażą akcesoriów do parzenia oraz dzierżawą ekspresów Franke, będąc tym samym ich jedynym autoryzowanym dystrybutorem dzierżawiącym w Polsce.

la cava

Ekspresy Franke to renomowane urządzenia do przygotowywania kawy i produktów instant, w tym czekolady. Praktyczne i proste w obsłudze ekspresy cenione są na całym świecie za najwyższy standard i doskonałą jakość napojów. Urządzenia zostały dostosowane do potrzeb klientów komercyjnych i od lat z powodzeniem funkcjonują w kawiarniach, na stacjach benzynowych, hotelach i open space’ach.

Doskonała jakość

Szwajcarska precyzja w połączeniu z innowacyjnym systemem sprawiają, że ekspresy Franke imponują niezawodnością. Zautomatyzowane programy czyszczące zapewniają długie i bezawaryjne użytkowanie.

Intuicyjność

Urządzenia zostały wyposażone w ekrany dotykowe z możliwością konfiguracji ustawień do indywidualnych potrzeb, dlatego stanowią świetny wybór do miejsc skupiających dużą ilość osób o zróżnicowanych preferencjach smakowych.

Ekspresy Franke w LaCava

LaCava oferuje bezpłatną dzierżawę już od 15 kg kawy miesięcznie (ok. 30 kaw dziennie). Wybierając ekspresy Franke za naszym pośrednictwem zyskają Państwo bezpłatny serwis, darmową chemię czyszczącą oraz urządzenie zastępcze na czas ewentualnej naprawy. Ponadto, gwarantujemy dedykowanego opiekuna i elastyczne warunki umowy współpracy.

Mail: franke@lacava.pl
Sklep internetowy: Lacava.pl
Showroom: al. Katowicka 7
Wolica (k. Janek), 05-830
+48 22 726 77 00

Tekst powstał we współpracy z LaCava.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Opublikowano: 22.09.2022
Aktualizacja: 22.09.2022