Premiera Sbarro na Amic – nasza wideorelacja

Udostępnij artykuł

[TYLKO U NAS] Pod koniec października 2022 redakcja magazynu “Stacja Benzynowa & Convenience Store” oraz portalu Petrolnet.pl miała przyjemność uczestniczyć w otwarciu pierwszej w Polsce oraz pierwszej w sieci stacji Amic restauracji Sbarro. Zapraszamy do obejrzenia naszej wideorelacji z oficjalnego otwarcia nowego konceptu.

Sbarro prostu z Brooklynu

Sbarro swoją historią sięga aż 1956 roku. Wtedy na Brooklynie włoska rodzina Carmela i Gennaro Sbarro otworzyła drzwi do swoich delikatesów serwując pizzę na kawałki. Koncept ten stał się tak popularny, że wkrótce otworzyli drugą lokalizację w King’s Plaza Mall w Nowym Jorku. Skupiła się ona wyłącznie na wyrobie pizzy.

Po ponad 65 latach Sbarro jest obecnie światowym liderem w kategorii pizzy impulsowej. Oferuje oryginalną New York Pizza XL, codziennie ręcznie robioną, ze świeżo przygotowanego i wyrabianego ciasta. Wśród składników jest 100% ser mozzarella z pełnego mleka i pomidory w stylu San Marzano. Wielokrotnie nagradzane nowojorskie pizze, stromboli i inne produkty pod marką Sbarro obecnie dostępne są na całym świecie w ponad 600 lokalizacjach. W 2023 r. planowane jest otwarcie co najmniej 50 nowych punktów w samej Europie.

Więcej informacji na temat współpracy marek #Amic i #Sbarro: https://www.petrolnet.pl/sbarro-premi…

Źródło: Petrolnet.pl

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
– WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2022 –
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

Stacja Benzynowa Bogdan Kucharski wrzesien pazdziernik

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Opublikowano: 13.12.2022
Aktualizacja: 14.12.2022