Primulator Partnerem portalu Petrolnet.pl

Udostępnij artykuł

Dystrybutor profesjonalnych urządzeń dla sektora HoReCa dołączył do grona elitarnych Partnerów portalu Petrolnet.pl. Primulator skorzysta z oferty przeznaczonej dla firm zainteresowanych skuteczną, intensywną, wielopłaszczyznową komunikacją B2B o szerokim zasięgu. Skierowana jest do decyzyjnych profesjonalistów sektora stacji paliw, sklepów convenience oraz konceptów kawowych i gastronomicznych w Polsce. Dziękujemy za zaufanie!

Ekspresy WMF

Primulator

Od ponad 30 lat Primulator koncentruje się na zapewnieniu najwyższej jakości koncepcji i rozwiązań B2B dla sektora HoReCa,

Wieloletnia współpraca z klientami sieciowymi pozwoliła nam wypracować optymalne rozwiązania. Są przeznaczone m.in. dla sieci kącików kawowych i bistro na stacjach paliw, kawiarni i hipermarketów, szczególnie w koncepcji c-stores, gdzie minimalizacja czasu obsługi klienta, niezawodność urządzeń, powtarzalność, a przede wszystkim najwyższa jakość oferowanych produktów jest kluczem do sukcesu.

Korzystając z wieloletniej wiedzy i doświadczeń europejskich oddziałów zapewniamy kompleksowe rozwiązania. Tworzymy je dla kawiarni, lodziarni, cukierni, piekarni, hoteli, stacji paliw i punktów c-store. Od technologicznej fazy projektowej lokalu, poprzez wyposażenie w sprzęt, kończąc na szkoleniach. Oczywiście przy zapewnieniu najwyższej jakości usług serwisowych dostępnych 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu.

Primulator współpracując z największymi stacjami paliw od ponad 30 lat tworzy i wyznacza kolejne trendy C-Store. Wiemy, że nadchodzi rewolucja obejmująca gastronomię we wszystkich miejscach typu Convenience. Posiadając olbrzymie, długoletnie doświadczenie mamy wizję i wiedzę. Wiemy, jakich zmian możemy się spodziewać i co w przyszłości będzie prowadzić punkty gastronomiczne na stacjach paliw do odniesienia sukcesu. Zapewniamy krótki czas obsługi i jakość serwowanych produktów przy zachowaniu najwyższych standardów higieny i bezpieczeństwa. To obecnie przewagi, jakich poszukują nowoczesne stacje paliw i punkty Convenience.

Merrychef koncept

Produkty

Niepowtarzalność kawy oraz napojów kawowych zapewniają profesjonalne ekspresy do kawy Faema, WMF oraz Bunn. Aktualna oferta ekspresów do kawy to doskonała propozycja dla dynamicznie rozwijającego się sektora Convenience Store. Sprawdzi się także w sektorze Speciality Coffee, hotelowych restauracjach i bistro oraz kawiarniach i biurach. Uzupełnieniem produktów dla rynku Speciality Coffee są profesjonalne młynki do kawy Mahlkönig, Anfim i Casadio oraz palarki do kawy Selmi. O jakość wody, która spełnia wszystkie wymagania jakie są określone dla potrzeb kawy, dbają systemy filtracji i odwróconej osmozy Everpure. Dopełnieniem wyposażenia profesjonalnego baru są blendery Blendtec, kostkarki do lodu Icematic oraz automatyczne wyciskarki do cytrusów Zummo.

Świat lodów i specjałów cukierniczych to przede wszystkim marka Carpigiani. Jest światowym liderem w dziedzinie maszyn do lodów włoskich i rzemieślniczych. Także maszyn do produkcji cukierniczej, shake’ów i mrożonego jogurtu oraz ubijaczek do bitej śmietany. Proponujemy także sprzęt chłodniczy i mroźniczy ISA, Icematic, IFI i Irinox oraz granitory GBG. Uzupełnieniem gamy produktów do produkcji cukierniczej i lodowej są temperówki do czekolady Selmi.

Istotną pozycję w naszym portfolio pełnią piece Merrychef serii Eikon wyposażone w innowacyjną technologię szybkiego podgrzewania. W roku 2015 do oferty dołączyły kolejne urządzenia pozwalające na bezwentylacyjne przygotowywanie potraw. Są to frytownice, piece do pizzy oraz urządzenia do gotowania makaronów marki Eurochef. Ponadto piece konwekcyjno-parowe Convotherm i piece piekarnicze Debag.

W naszej ofercie posiadamy produkty firm: Blendtec, Comenda, Coffee Queen, Casadio, Cornelius, Carpigiani, Debag, Everpure, Faema, GBG, Icematic, WMF, Blendtec, Selmi, Mahlkönig, Merrychef, BUNN, Eurochef, Anfim, Convotherm, IFI, IRINOX i Zummo.

Więcej informacji na www.primulator.pl

Oferta Petrolnet.pl

Wydawcą portalu jest BROG B2B – platforma mediów efektywnej komunikacji B2B – wydawca czasopism: Świat HoteliNowości GastronomiczneSweets & CoffeeStacja Benzynowa & Convenience Store; portali: www.horecanet.plwww.petrolnet.pl, oraz organizator Forum Rynku Hotelarskiego Profit HotelForum Rynku Gastronomicznego Food Business ForumForum Rynku Kawiarni, Cukierni, Lodziarni, Piekarni Sweets & Coffee, a także Forum Rynku Stacji Paliw PetroTrend.

Aby uzyskać więcej informacji na temat pakietu możliwości oraz korzyści płynących ze współpracy z nami prosimy o kontakt:

BROG B2B
Zbigniew Pąk
dyrektor sprzedaży
664 463 083
z.pak@brogb2b.pl

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 04.02.2022
Aktualizacja: 10.02.2022