Produkty marki TEC 2000 dostępne od kwietnia w sieci stacji Amic Energy

Udostępnij artykuł

Od kwietnia na stacjach Amic Energy rusza sprzedaż preparatów TEC 2000. Tym samym Amic Energy jako pierwsza sieć wprowadzi asortyment tej marki na wszystkie swoje stacje. Dostępnych będzie 5 produktów, w tym dodatki do paliw z funkcją czyszczenia wtryskiwaczy tj. Diesel System Cleaner do silników Diesla i Fuel System Cleaner do benzyny.

Amic Tec preparaty

Kampania sprzedażowa produktów będzie wsparta licznymi działaniami marketingowymi. Od kwietnia emitowany będzie spot reklamowy flagowego produktu TEC 2000 Engine Flush w zielonej puszce z informacją o możliwości zakupu produktów marki TEC 2000 na stacjach Amic Energy. Twarzą kampanii jest Grzegorz Duda – rajdowiec i dziennikarz motoryzacyjny TVN Turbo.

LIDERZY RYNKU – DOSTAWCY DLA STACJI PALIW – RAPORT 2023
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

Liderzy Rynku Dostawcy dla Stacji Paliw RAPORT okladka

O TEC 2000

TEC 2000 Ltd. to brytyjski producent płukanek i dodatków do paliw i oleju, cieszących się zainteresowaniem wśród profesjonalistów z branży motoryzacyjnej i nie tylko. Rosnąca popularność tych produktów na rynku polskim ma odzwierciedlenie w fali filmów na YouTubie i social mediach, gdzie wielu mechaników i fanów motoryzacji publikuje materiały z efektów, jakie przynosi zastosowanie produktów TEC 2000. Współpracę z marką nawiązali znani YouTuberzy motoryzacyjni m. in. Kickster TV, LeszkoMotoTV czy Truck Mechanic from Poland.
Zespół TEC 2000 ma długą historię w branży petrochemicznej. Firma weszła na rynek w 1973 roku. Nowa linia produktów o nazwie TEC 2000 została wprowadzona w 1994 roku. Było to zupełnie nowe przedsięwzięcie i po raz pierwszy produkcja została zlokalizowana w Wielkiej Brytanii. Wieloletnie doświadczenie pomogło zbudować nową markę na światowym poziomie. Firma produkuje dodatki do paliw stosowane przez kierowców i profesjonalistów na całym świecie. Misją firmy TEC 2000 jest zapewnienie, aby każdy pojazd służył swojemu właścicielowi przez wiele lat – bez usterek i bez ponoszenia wysokich kosztów naprawy. Dodatki do paliw z oferty TEC 2000 to preparaty, które często pozwalają uniknąć demontażu i wymiany podzespołów na nowe. Produkty marki są obecnie dostępne w Wielkiej Brytanii, Polsce, Szwajcarii, Niemczech, Chorwacji, Czechach, USA i Afryce.

źródło: Amic Energy

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 05.04.2023
Aktualizacja: 05.04.2023